Ketvirtadienio horoskopas – gruodžio 4 d.

2014-12-03, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Karštas šokoladas
Fotolia nuotr. / Karštas šokoladas

Savaitė skuba dideliais žingsniais į priekį, o mes ir toliau klausomės, ką išduoda dangaus kūnai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dabar esate nepralenkiami, kai reikia originalaus ir neįprasto mąstymo bei tokių pačių sprendimų. O jiems ryžtis nesunku, nes bet kokia jūra jums šiandien iki kelių. Ir tai puiku! Atverkite savo širdį karštiems jausmams, nepatirtiems nuotykiams, naujoms pažintims, gyvenimo džiaugsmui ir smagiam laisvalaikiui su vaikais. Kada, jei ne dabar? 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų partneriai darbe ar šeimos nariai noriai dalina patarimus ir teikia visapusišką pagalbą, o jūs negailite savosios. Tačiau ne visada lengva ranka, nes nesuprantate tikrosios įvykių prasmės. O be reikalo! Būkite kuo atviresni viskam, neieškodami paslapčių, net jei mieliau viską stebite iš šalies. O jei dėl to kažkas byra ir kuriasi nauja – taip tik geriau. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien nepralošite, klausydamiesi to, ką kalba žmonės ir dalindamiesi gauta informacija su kuo platesne auditorija. Žinių gausa ir aktyvus bendravimas padės jums srityse, kuriose reikalingi pokyčiai ir plėtra. Ir net tada, kai ne visi dienos įvykių atspalviai derės tarpusavyje, noriai griaukite sienas, kurias iki šiol statėte tarp savęs ir kitų žmonių. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Neįprastai žvelgdami į savo profesinius tikslus ir nevengdami sulaužyti kažkurių taisyklių, gausite tai, ko seniai troškote. Svarbu, kad kiekvieną užduotį atliktumėte su ugnele akyse, kurtumėte aplink save draugišką atmosferą ir įkvėptumėte kolegas. O jau tada žvalgykitės, kur krausite gautą atlygį, dovanas, padėkas ir kitas gėrybes.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien rinkitės tai, kas leidžia jums maksimaliai išreikšti savo asmeninę charizmą, kūrybiškumą ir neįprastas žinias. Taikyti visa tai darbe ar asmeniniame gyvenime dabar lengviau nei lengva. O kai netrūksta sėkmės ir su ja susijusio optimizmo, galima užmigti ant laurų. Kad taip nenutiktų, suskubkite tuo, kas jus šildo, sušildyti ir tą, kuris jums brangus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Idėjų, kurios teigiamai pakreiptų jūsų šeimos gyvenimą, šiandien jums netrūks. Viena bėda, kad nelabai norėsite tuo dalintis. Tačiau ką prarasite, jei pasielgsite priešingai? Galbūt tokiu būdu atskleisite tą savo asmenybės pusę, kurią uoliai slepiate nuo pasaulio? Ir gal tada suprasite, kas jums teikia daugiausiai džiaugsmo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums gera būti tarp žmonių, susitelkus į malonų bendravimą. Svarbiausia, kad asmenų, kurie teikia jums dideles viltis dabar netrūksta. Draugai jums vieną po kito žeria pasiūlymus, o jų gretose atsiranda naujų arba sugrįžta seni. Jūsų partneriai darbe ir antroji pusė stebina ir džiugina savo neįprastu elgesiu. Gal vieną kitą gautą pasiūlymą verta realizuoti?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nusitaikę į savo karjeros aukštumas, neprašausite pro šalį. Nenusigręžkite, jei jums pateiktas tvarkaraštis neatitinka jūsų išankstinių nuostatų. Įsiklausykite į savo vadovų ar kitų kolegų rekomendacijas. Kažkurios iš jų dabar gali pranašauti naują, neįprastą, bet augimą, tobulėjimą ir asmeninių gebėjimų atskleidimą žadantį kelią.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ore sklandanti laisvės ir optimizmo dvasia šiandien ryški. Ir jūs žinote, ką su ja daryti, kad ir jums būtų gera, ir kiti pasidžiaugtų. Todėl drąsiai užimkite pirmąsias pozicijas ir dalinkite viską, kas džiugina jus, kiekvienam praeiviui. O tai, ką paskleisite aplink save, netrukus sugrįš į jūsų gyvenimą, ir praturtins jį dešimteriopai. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Neužsisklęskite, net jie ten, už uždarų durų esate laimingi. Tik atverdami savo sielą ir namus pokyčiams, atrasite tikrąjį džiaugsmą, net jei apie tai niekam nepasakosite. Galbūt nenoriai ragausite to, kuo jus šiandien vaišins, bet nei karto nepasigailėsite. Verčiau įsitikinkite, kad ten, kur esate pakviesti, yra jūsų vaizduotę žadinančių įspūdžių. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Netikėtos pažintys pailgins jūsų draugų sąrašą ir sukurs jums tobulas saviraiškos grupėje galimybes. O jūsų antrosios pusės pastangos priartins jus prie jūsų lūkesčių išpildymo. Ką turite padaryti? Besąlygiškai pasitikėti kitais. Ir net jei jūsų sumanymai bus aukso vertės, pripažinkite, kad kažkas kitas žino geriau, kaip tai panaudoti dėl jūsų gerovės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turite idėją, kuri, jūsų manymu, yra tobula? Tačiau niekaip nekyla rankos ją realizuoti dėl nepasitikėjimo ir įvairiausių prieštaringų minčių? Suteikite šiandien jai gyvenimą, padarydami pirmuosius reikšmingus žingsnius. O jau tada jums teliks nuoširdžiai dirbti, kad jūsų minčių ir veiksmų kūdikis augtų, gyvuotų, klestėtų ir teiktų jums begalinį džiaugsmą. 


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?