Saugaus eismo pamokėlė Šilutės lopšelio-darželio „Pušelė“ vaikam

2016-10-10, Šilutės lopšelio-darželio „Pušelė“ auklėtojos Vidos Urbonienės informacija

Ruduo – tai metas, kai pradeda anksčiau temti, blogėja matomumo sąlygos. Viena nesaugiausių vietų vaiko aplinkoje yra keliai, perėjos, kelias, kuriuo vaikas  eina į darželį ir grįžta namo. Todėl mums, pedagogams, būtina dar kartą priminti vaikams apie saugų elgesį gatvėje, kelyje ir kieme.

Spalio 5 d. „Čiauškučių“, „Smalsučių“, „Bičiulių“ grupių vaikai ir pedagogai aplankė Šoferiukų vairavimo mokyklą. Šios išvykos tikslas – plėsti ir įtvirtinti vaikų žinias apie saugų eismą gatvėse ir keliuose, padėti labiau pažinti kelio ženklus, atkreipti jų dėmesį į keliuose slypinčius pavojus, skatinti atsakingiau elgtis, kad išvengtų nelaimių.

Ačiū Šoferiukų vairavimo mokyklos direktoriui Simui Knapkiui, „Čiauškučių“ grupės ugdytinio Paičiaus Emilio mamai Danguolei, Šilutės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresniajai tyrėjai Nerijai Ropienei, palaikiusiems šią iniciatyvą, ir už dovanėles vaikams.

Atminkime, kad didžiausią įtaką vaikui daro jūsų pačių elgesys gatvėje, todėl visada rodykime jam gerą pavyzdį! Girkime vaiką ir neleiskime jam be reikalo ko nors baimintis.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?