Penktadienio horoskopas – gruodžio 5 d.

2014-12-05, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Paukštelis
Fotolia nuotr. / Paukštelis

Sveiki! Ir labas, penktadieni! Linkime saulėtos dienos su Ji24.lt bei skanių astrologinių prognozių.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nesutarimus dėl bendrų finansinių reikalų ryte, vėliau keis aktyvus bendravimas grupėje. Tai užtikrins sėkmingą kolektyvo veiklą. Ir kiekvienas vykęs žingsnis šioje srityje – tik pradžia, nes Marsas nuo šios dienos draugiškajame Vandenio ženkle. O jei dar rastumėte laiko įsiklausyti į savo neįtikėtinas įžvalgas, dienos turtų neišbarstytumėte vėjais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Artimiausiu metu iššūkių ir veiklos, kuri padėtų palypėti karjeros kopėčiomis, netrūks. Visa tai dėl to, kad Marsas šią naktį įsiveržė į jūsų karjeros sektorių.  O šalia to – rytiniai antrosios pusės, dalykinių partnerių ar klientų nepatenkinti žvilgsniai, dieną – progos kažką nurungti karjeros fronte ir galiausiai nerealūs pažadai, kuriuos, tuo patys tikėdami, jums dosniai dalins draugai. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuo šios dienos dėl Marso, pakeitusio ženklą, žinosite kaip ir kada pakovoti už savo įsitikinimus. Svarbu, kad dėl to niekam nepaskelbtumėte karo, ypač gyvenantiems užsienyje. Apie tai mažiausiai galvosite šiandien, nes jūsų galvoje mintys ir taip netilps. Joms jus įkvėps draugai, kolegos ar žmonės, su kuriais siekiate bendrų tikslų. Panaudokite tai savo veikloje. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pasikeitusi Marso vieta padarys jus nenuilstančiais, pasiruošusiais kai ko netekti tam, kad įgytumėte daugiau. Šį periodą panaudokite tam, kad su tais, su kuriais jus sieja bendri pinigai, verslas ar guolis, užuot kovoję, susivienytumėte. Be to, šiandien stebinsite kolegas savo novatoriškomis idėjomis, taikydami darbe dar nebandytus metodus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šios dienos įvykiai jums primins, kad viskas sekasi geriau, jei ne patys kovojate, o leidžiate už jus pakovoti kitiems. Tai normalu, kai Marsas priešingoje Zodiako pusėje. Šiandien tai suprasite regėdami grupės veiklos rezultatus, o vėliau – stebėkite patys. Ši diena bus puiki dar ir dėl to, kad galėsite savo žinias panaudoti kuriant kažką unikalaus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Darbas, sveikata, buities reikalai ir kolektyvo dvasia taps vis svarbesni dėl šiuos aspektus sustiprinančio Marso. Daug dirbsite ir daug tikėsitės dėl kitų priežasčių. Didžioji dalis jūsų vilčių vertos dėmesio, išskyrus tas, kurios vakare bus susijusios su jūsų antrąja puse. O iki tol išbandykite neįprastus finansinius sprendimus ir darbą, kurį geriausiai sekasi atlikti kartu su kolegomis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl Marso Vandenio ženkle, nuo šios dienos geriausiai išreikšite savo kūrybinės galias, peržengdami savo įprastas ribas, atlikdami kažką kitaip ir veikdami išvien su kitais žmonėmis. Šiandien jūsų dieną gali nuskaidrinti netikėta pažintis ar susitikimas, kurio metu jūs išgirsite informacijos, kuri stebins ir leis naujai pažvelgti į įgrisusius dalykus. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kovos, kurias surengsite dėl savo šeimos ir namų gerovės, šiandien ir artimiausiu metu pasiteisins. Žinoma, prieš numatydami strategiją, įsitikinkite, kad jos jus vienija su tais, kurie jums brangūs, o ne atskiria. O jei šiandienos permainingos nuotaikos jus trikdys darant pasirinkimus, ryžkitės viskam, kas neįprasta, ypač darbo vietoje ir buityje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl Marso, šiandien įsikūrusio oro ženkle, bendrauti bus lengva ir norėsite tai daryti kuo dažniau. Kalbėdami vis garsiau, įsitikinkite, kad neperrėkiate tų, kurie sako kažką svarbaus. O turiningų pokalbių pažadas gali būti šios dienos pažintis. Jūsų vaikai neleis jums nuobodžiauti, pažerdami jums neįprastų idėjų ar pasielgdami taip, kaip nesielgė iki šiol. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Marsas, palikęs jūsų ženklą, leis jums šiek tiek pasitraukti į šoną ir ten užsiimti savo materialiais poreikiais. Svarbu nepersistengti, stiprinant savo asmeninių finansų ir nematerialių vertybių gynybos pajėgas. Tuo šiandien geriausiai pasirūpinsite uoliai dirbdami. Be to, permainos namuose padės jums suprasti kai kuriuos iki šiol nesuprastus dalykus. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jums jėgos šiuo metu negaili Marsas, o kaip gi kitaip – jis jūsų ženkle. Svarbu neiššvaistyti visos energijos, bandant įtikinti kitus, kokia stipri jūsų asmenybės galia. Apsižvalgykite, ar yra šaltinių, iš kurių galite ką nors vertinga pasisemti? Pavyzdžiui, neįprastų idėjų, sklindančių jūsų kolektyve ar tarp draugų. Gal verta jų nepaleisti iš akių?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Marsas, šį penktadienį kelioms savaitėms užsukęs į Vandenio žvaigždyną, nebus jums geras talkininkas. Tačiau jis noriai padės ieškantiems energijos šaltinio toliau nuo minios. O šiandien nesivelkite į ginčus, taikiai spręskite problemas su šeimos nariais, pernelyg nepasikliaukite savo nuojauta ir išdrįskite atskleisti savo gabumus darbe. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!