Fokusai vaikams su Tobias Campoverde jau Šilutėje!

2016-10-17, goethe.de informacija

Pasirodymai vaikams yra ypatinga prezentacijos forma, reikalaujanti didelės menininko empatijos ir talento, kad pavyktų atliepti vaikų interesus ir poreikius. Tobias Campoverde programa vaikams pasižymi dinamika, vizualumu ir yra interaktyvaus pobūdžio. Vaikai prisideda prie fokusų atlikimo ir tampa veiksmo ant scenos dalimi.

Stulbinantys meistriškai profesionalaus mago atliekami fokusai iš Vokietijos džiugina vaikus, stiprina pažinimo motyvaciją bei skatina domėtis vokiečių kalba.

Šou metu vaikai bus supažindinami su vokiškais spalvų, kūno dalių, rūbų, gyvūnų pavadinimais, mandagumo žodeliais.

Jaunasis fokusininkas iš Vokietijos Tobias Campoverde jau vaikystėje žavėjosi magija ir vaidyba. Nuo pat mažų dienų jis bando sujungti abu šiuos savo pomėgius ir rengia trumpus televizinius šou, dalyvauja vaikų gimtadienių šventėse ar demonstruoja savo gebėjimus tiesiog gatvėje. Margi ir spalvingi, mikliai atliekami fokusai verčia plačiai šypsotis ir dovanoja juoką daugeliui širdžių!

Jaunojo fokusininko iš Vokietijos Tobio Campoverdo magiją ir fokusus, vaikai bei jų tėveliai, Šilutėje gali pamatyti spalio 21 d., 13 val. 30 min., Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje, aktų salėje


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!