Rudens šventė Traksėdžiuose

2016-10-20, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Ruduo – metų laikas, kai gamta žėri įvairiausiomis spalvomis, o žmonės džiaugiasi jos dovanotomis gėrybėmis. Šiuo metų laiku organizuojamos įvairios  šventės. Viena jų sukvietė į Traksėdžius.

Šventės komandos „Šermukšniai“, „Grybautojai“, „Klevas“, „Giliukai“, „Liepaitės“ bei „Darželio meistreliai“ dalyvavo gražiausio stalo konkurse, puošė juos kuo išradingiau,  demonstravo įvairias rudens gėrybes ir iš jų pagamintus patiekalus. Buvo per daug sudėtinga išrinkti laimėtoją. Nutarta, kad konkurse pergalę švęs visų komandų draugystė todėl renginio vedėja Dalia Čenkuvienė visoms komandoms įteikė apdovanojimus – Traksėdžių bendruomenės „Viltis“  padėkas bei šakočius „Ežiukas“.

Visi  šventės dalyviai galėjo komandų auksarankių šeimininkių demonstruojamus skanumynus ragauti, ne viena turėjo net receptais  pasidalinti ir daug komplimentų prisiklausė.

Susirinkusiųjų širdis džiugino sportinių šokių kolektyvas „Kubana,  Inkaklių kaimo kapela „Ašvelė“,  SIŽGB „Šilutės vilties“ ansamblis „Svaja“, o bardo Adolfo Nausėdos ilgesingos dainos privertė net susimastyti.

Šventės vinimi tapo pavėlavusi ir save traksėdiške pristačiusi moteris. Ji tądien papasakojo daug istorijų apie tai, kaip jos kumelė po tarnybinio šuns Ramzio žūties nė nosies iš tvarto neiškiša. Moteris teigė, kad  pavėlavo į renginį, nes turėjo „tranzuoti“. Apglosčiusi visus moteriškus privalumus, sakė jau galinti dalyvauti Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, išvardino LR Seimo nario darbo privalumus ir trūkumus, tačiau niekaip negalėjo suprasti- kam sveikai moteriškei neliečiamybė.

Tą vakarą niekas neskubėjo skirstytis. Visi mielai dalyvavo ir diskotekoje, kurioje šokio sūkūryje sukosi net trijų kartų atstovai – seneliai, tėvai ir vaikai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

as2016-10-23
Ka as tau galiu i akis pasakyti, nebent tik ta kad tu esi perdo lыzova Komentaras patinka Komentaras nepatinka
1 kom.2016-10-22
Ponia esate bailė,neišauklėta,vulgari boba.Jeigu turite ką pasakyti ,tą reikia sakyti akyse,o ne savo bukumą ir pavydą reklamuoti spaudoje. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
:)2016-10-21
Kurioje vietoje perėjau Jums kelią. Užsuk į svečius pagrosiu akordeonu :) Matyt nepavyko surinkti visų naujienų. Mokykloje grojau ansamblyje, akordeonu groti mokiausiu 5 metus. Įdomu būtų sužinoti kokias pašalpas moka dirbantiems žmonėms :) Nesproginėk iš pavydo ir neskleisk pykčio. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
gėda džiunglėm bent nesireklamuotu 2016-10-21
ir mezgėja ir siuvėja ir audėja ir dainininkė ir su akardijonu tipo moka grot kurio net nėra prisilietusi net mokykloj vienu žodžiu devyni amatai dešimtas badas oi tikrai ir vaiku moka dar gimdyt tik iš ju pašalpu gyvena Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?