Pati galingiausia aiškiaregė ir gydytoja Angelika spruko iš Šilutės

2016-10-27, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Angelika teigė galinti išgelbėti pasaulį nuo bet kokių problemų, išgydyti žmones, kurie ieško ramybės ir taikos.
Angelika teigė galinti išgelbėti pasaulį nuo bet kokių problemų, išgydyti žmones, kurie ieško ramybės ir taikos.

Rugsėjo mėnesį „Šilokarčemos“ redakcijoje apsilankė iš Ispanijos atvykusi Angelika, save vadinanti pačia galingiausia aiškiarege ir gydytoja. Tuomet ji tikino, jog Šilutėje apsistojo ilgesniam laikui. Tačiau šiandien jos negali rasti nei klientai, nei policija.

Neva gydo žmones

Angelika sakė esanti moldavė, bet gyventi ir jai, ir mamai teko ne tik Moldovoje, bet ir Rumunijoje bei Ispanijoje. Aiškiaregės darbą pradėjo būdama keturiolikos metų, o dovaną regėti kitų žmonių gyvenimo ateitį gavo iš savo mamos Gabi ir Dievo.

Pasak būrėjos, ji gydo žmones nuo prakeiksmo, įvairių ligų, alkoholizmo, finansinių problemų, impotencijos, meilės kančių, padeda gyventi laimingoje santuokoje.

Nuo vidurnakčio Angelika pradeda savo ritualą – su turimomis galiomis gydo žmones. Tuo metu ji turi daugiausia energijos. Tai užtrunka maždaug iki ketvirtos valandos ryto.

 „Aš galiu išgelbėti pasaulį nuo bet kokių problemų, išgydyti žmones, kurie ieško ramybės ir taikos. Be Dievo pagalbos aš neturėčiau tokių gabumų, Dievas egzistuoja su didelėmis galiomis“, - teigė Angelika.

Po kurio laiko viešnia ne kartą vėl buvo užėjusi, rodydama neva žmonių parašytas padėkas už jos suteiktas paslaugas.

Visi buvo prakeikti

Tačiau ne vienas šilutiškis, pasinaudojęs jos paslaugomis, teigė: „Sumokėjau 30 eurų už išbūrimą. Pasakė, kad esu prakeiktas, o jo nuėmimas papildomai kainuos dar 100 eurų“.

Gavome Rasos laišką: „Angelika yra apsišaukėlė. Buvau pas ją nuvažiavusi. Iš visų žmonių ji ima po trisdešimt eurų. Ir visi apsilankiusieji pas ją -  prakeikti. Prakeikimui nutraukti reikia vėl mokėti 130 eurų. Ji mane net išprašė iš savo namų. Tiksliau išvijo, nes nepatiko mano užduodami klausimai. Ji jokios galios neturi, apgaudinėja žmones ir tiek. Gyvena Laisvės alėjos penkto namo penktajame aukšte. Buto durys atrodo varganos, tačiau, įėjusi į vidų, net aiktelėjau. Tai labai prabangus butas“

Pasidarė keista, kaip gali būrėja visiems sakyti tą patį? O gal Šilutė – prakeiktų žmonių kraštas? Tuo domėjomės Šilutės rajono policijos komisariate. Pasirodo, aiškiaregė labai greitai buvo pradėta stebėti – nuo tada, kai pasirodė skelbimas laikraštyje, jog Angelika apsistojo Šilutėje ir kviečia pasinaudoti siūlomomis paslaugomis.

Neturi leidimų

Šilutės rajono policijos komisariato Prevencinio poskyrio viršininkas Audrius Lukošius pasakojo, kad aiškiaregei skambino telefonu ir ši nurodė, kur yra apsistojusi. Nuvykę į nurodytą butą, pirmiausia paprašė, kad ši parodytų leidimus vykdyti verslą ir gydyti žmones. Tačiau ji to padaryti negalėjo, bet maloniai kalbėjo ir tikino, kad nė vienoje Europos šalyje leidimo neprašė ir pažadėjo, kad jį būtinai išsiims.

Pareigūnai apie šią moterį informavo Valstybinę mokesčių inspekciją dėl to, jog moteris ketina, o gal jau ir vykdo veiklą. Informuota ir Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos, nes viešnia teigė gydanti ir skirianti žoleles, kurios padeda pasveikti.

Ją tikrino ir Šilutės rajono policijos komisariato migracijos poskyrio darbuotojai. Šie pažeidimų neužfiksavo – aiškiaregė Šilutėje apsistojusi teisėtai.

Praėjusį penktadienį policininkai vėl nuvyko pas Angeliką. Tačiau jų į namus niekas neįsileido. Kaimynai sakė, kad ši susidėjo didelius lagaminus ir kažkur išvažiavo.

Pirmadienį pareigūnai vėl užsuko pas aiškiaregę, tačiau ir vėl niekas į namus neįsileido, buvo tylu ir tamsu. Poskyrio viršininkas teigė, kad kyla klausimas – Angelika vengia pareigūnų ar tiesiog išvažiavo. Bus tikrinama, ar ji vis dar gyvena Šilutėje. Jei paaiškės, kad moteris vykdo veiklas, neturėdama leidimų, bus traukiama administracinėn atsakomybėn.

A.Lukošius pataria žmonėms netikėti tokiais „gydytojais“, o nuėjus įsitikinti, ar turi leidimus vykdyti veiklas.

Pabandėme telefonu susisiekti su Angelika, tačiau „galingiausios“ būrėjos telefonas visą dieną buvo išjungtas.


Straipsnio komentarai

susidomejus2016-11-03
Nei viena tikra bureja negali imt nustatytos kainos uz paslaugas ji turi pasitenkint tuo ir pasakyt tiesa ka mato uz tai ka zmogus turi ir gali duot. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Op2016-10-31
Si aiskiarege jau Jonavoje Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ABC2016-10-29
Jau pats laikas,kada ji dirba,pasako viska-juk nakties valandos-tai piktosios dvasios valandos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Laimingas2016-10-28
Man ji labai padėjo. Išgydė nuo egzemos. Susiradau gerai apmokamą darbą ir moterį. Man keista, kad jūs netikite šia nuistabimi moterimi... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rado2016-10-28
nulėpusias ausis šarlatanė tai prikabinėjo makaronų...taip jums ir reikia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rado2016-10-28
šarlatanė, tai kabina makaronus...o klientai dosniai susimoka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
darbe2016-10-28
Be rods, kad buvo atėjusi į darbą ir siūlė kvepalų. Bet gal apsirinku. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
durniu laivas2016-10-27
jeigu yra durniu kodel nemulkinti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vaikinas2016-10-27
Istiesu bureju nera tik prasimanimas ira netikroviska tetera jokiu galiu neturi bureja tik vaidina jos garos vaidyba turi apgauti zmones Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ilona2016-10-27
Tamsūs, tai ir užkerėti... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
aaaaaaaaa2016-10-27
ar dar yra tokiu kvaiku, kurie tiki tokiom nesamonem, Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?