Šilutės liberalai liko be pirmininko

2016-10-25, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Pasak R.Ambrozaičio, rinkimų į LR Seimą rezultatais jis patenkintas, todėl tai nebuvo priežastis, dėl kurios jis atsisakė pirmininko pareigų.
Pasak R.Ambrozaičio, rinkimų į LR Seimą rezultatais jis patenkintas, todėl tai nebuvo priežastis, dėl kurios jis atsisakė pirmininko pareigų.

Praėjusią savaitę, ketvirtadienį, Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys Raimundas Ambrozaitis atsistatydino iš Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LRLS) Šilutės skyriaus pirmininko pareigų. Anot jo, šis žingsnis buvo seniai apgalvotas.

Pasak R.Ambrozaičio, rinkimų į LR Seimą rezultatais jis patenkintas, todėl tai nebuvo priežastis, dėl kurios jis atsisakė pirmininko pareigų. „Jau pirmininkavau vieną kadenciją, antrą. Pats galvoju, kad reikalingos permainos. Buvau sau pasižadėjęs būti pirmininku iki LR Seimo rinkimų pabaigos. Po Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio Šilutės skyriaus susijungimo su Laisvės sąjungos Šilutės skyriumi, gavau  bendraminčių pasitikėjimą vėl vadovauti skyriui, ir aš  nenorėjau jų nuvilti. Todėl vedžiau į rinkimus. Dabar gavosi taip, jog partinė, visuomeninė veikla apriboja mano veiklą. Nebegaliu tam skirti tiek laiko. Manau, reikalingos tam tikros permainos“, - tikino R.Amrozaitis. Pasak jo, lapkričio mėnesį turėtų vykti skyriaus visuotinis susirinkimas, kurio metu ir bus išrinktas naujas pirmininkas.

Politikas mano, kad yra realių kandidatų, kurie galėtų užimti šias pareigas. Tai Daiva Plikšnienė, Algirdas Gečas, Audrius Endzinas.  Dar nėra aišku, kas iškels savo kandidatūrą ar bus pasiūlytas į skyriaus vedlio pareigas. Neaišku ir tai, kuo labiau šį kartą pasitikės  partijos nariai.

Pašnekovas teigė, kad jo vadovavimo skyriui laikotarpiu  pasiekta nemažai. Pirmiausia dvigubai padidėjo partiečių skaičius. Jų dabar yra apie šimtą. Džiugina lyderį ir pasiekti  rinkimų į Šilutės rajono savivaldybės tarybą, Lietuvos respublikos Seimą  rezultatai, Lietuvai svarbių datų paminėjimai bei  liberalių idėjų sklaida.

Laikinai eiti LRLS Šilutės skyriaus pirmininko pareigas pavesta partijos skyriaus pirmininko pavaduotojui, Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariui Algirdui Gečui.


Straipsnio komentarai

Gečas turėtų2016-10-25
Išeit iš liberalų partijos.Ta partija prarado gerą vardą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
koks pasididžiavimas svarbiausia sedėt nosi rakinėt o rezultatu jokio 2016-10-25
kokie fotogeniška valdžia o tuolab skaldaninga Komentaras patinka Komentaras nepatinka