Atšvaitų diena Stoniškių pagrindinėje mokykloje

2016-10-28, Stoniškių pagrindinės mokyklos informacija

Šiemet Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos spalio 18-ąją skelbia Atšvaitų diena.

Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į atšvaitų svarbą. Pirmą kartą tokia diena vyko 2014 m. lapkričio 6 d.

Stoniškių pagrindinėje mokykloje Atšvaitų diena buvo paminėta edukaciniu užsiėmimu pradinių klasių mokiniams: mokiniai kūrė originalius atšvaitus, rašė rašinį „Kad būčiau matomas“, žiūrėjo vaizdo klipus apie saugų eismą ir atliko kūrybinę užduotį.

Jau beveik dvidešimtmetį nuotekas valanti bei aplinką tausojanti įmonė „August ir Ko“ prisideda prie Memorandumo, gerinant saugų eismą, ugdant eismo kultūrą ir mažinant avaringumą Lietuvos keliuose. Rugsėjo pirmąją šios įmonės įkūrėjas Filionis August mūsų mokyklos pirmokėliams padovanojo originalius atšvaitus –„ Varlytes“, kurios yra įmonės „August ir Ko“ simbolis.

Gražiausią rašinį parašiusiam Adrijui Anukui (4 klasė), o originaliausią atšvaitą sukūrusiam Nojui Linkevičiui (2 klasė) mokyklos direktorė Jūratė Mažutienė padovanojo po atšvaitą - įmonės „August ir Ko“ simbolį „Varlytę“.

Visiems edukacinio užsiėmimo dalyviams buvo išdalinti atšvaitai ir skirtukai į vadovėlius, kuriuose surašytos pačios svarbiausios saugaus elgesio kelyje taisyklės. Šias dovanas  mums dovanojo V. Į. „Tauragės regiono keliai“ atstovas, saugaus eismo ir kelių priežiūros skyriaus viršininkas Raimondas Pocius.

Mokiniai džiugiai priėmė šias dovanas ir pažadėjo jų nelaikyti kuprinėse, o kasdien nešioti ir būti matomiems kelyje.

„Ačiū buvusiam mūsų mokyklos mokiniui,  įmonės „August ir Ko“ įkūrėjui Filioniui August už originalius atšvaitus „Varlytes“, kuriuos mes gavome vieni pirmųjų šalyje.“

Visiems mokiniams linkime saugaus kelio į mokyklą  su atšvaitais!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?