„KUMIKATA“ sportininkai - iš dziudo turnyrų su medaliais

2016-10-30
Ant pakylos Pijus Jogimas, iškovojęs čempiono vardą.
Šių metų spalio 22 dieną Palangoje vyko vaikų tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo ir Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ 14 sportininkų, kuriuos treniruoja Rimvydas Lukošius. Varžybose dalyvavo virš 300 sportininkų iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos.

Geriausiai sekėsi Pijui Jogminui ir Nojui Kungiui. Jie savo svorio kategorijose iškovojo čempionų vardus. Antrąsias vietas užėmė Aras Plikšnys ir Mantas Sungaila. Trečiąsias vietas iškovojo Matas Gerulskis, o mergaičių grupėje - Aistė Girdvainytė. Žingsnio iki medalių pritrūko Mažvydui Žemaitaičiui,  Arnui Nausėdai ir Uosiui Knapkiui - jie liko penkti.

Sekmadienį, spalio 23 dieną, Šakiuose vyko U-18 tarptautinis dziudo turnyras. Čia šilutiškiams sekėsi gerai, visi penki klubo sportininkai  pasipuošė medaliais. Edvardas Sagalec ir Rokas Šadzevičius savo svorio kategorijose iškovojo čempionų vardus, o Ernestas Sagalec, Dominykas Šatkus ir Pijus Strukčinskas liko antri. Visi šilutiškiai kovojo finaluose.