Boksininkas V. Balsys tapo čempionu bei techniškiausiu boksininku turnyre Ivanove

2016-10-31
Lietuvos jaunių-jaunimo bokso rinktinė,  iš  antras iš dešinės - R. Jokulys,  trečias - V. Balsys.
Lietuvos jaunių-jaunimo bokso rinktinė, iš antras iš dešinės - R. Jokulys, trečias - V. Balsys.

Lietuvos jaunių-jaunimo rinktinė spalio 5 - 10 d. dalyvavo turnyre Ivanove (Rusija). Turnyre dalyvavo 28 jaunimo ir 38 jaunių (vyrai) amžiaus grupių boksininkai iš devynių valstybių. Šilutės sporto mokyklos Vinco Murausko treniruojami du auklėtiniai taip pat atstovavo Lietuvą vykusiame turnyre. Ir dar kartą įrodė, kad Šilutėje ugdomi puikūs boksininkai, kurie iš varžybų grįžo su dviem aukso medaliais ir techniškiausio sportininko taure.

Šilutės sportininkai dalyvavo jaunimo amžiaus grupėje. Vytautas Balsys 75 kg. svorio kategorijoje, bokso ringe įveikęs tris varžovus, džiaugėsi čempiono vardu. Ir tai buvo dar ne viskas, teisėjai nusprendė, kad Vytautas vertas  techniškiausio sportininko vardo ir taurės!

Komandos draugas Robertas Jokulys, taip pat pasipuošė aukso medaliu, svorio kategorijoje iki 91 kg. finale, kovodamas su varžovu, antrame raude jį pasiuntė į nokautą.

Visi vykę į šį turnyrą ruošiasi pasaulio jaunimo čempionatui, kuris vyks Sankt Peterburge lapkričio 14-27 d., tad Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys intensyviai ruošiasi  čempionatui.

(Vytautas Balsys pripažintas techniškiausiu turnyro boksininku.)

Vaikinai praeitą savaitę turėjo išvykti į stovyklą Kaune, kurios trukmė - 10 dienų. Deja, vaikinai - dvyliktokai, priešaky - egzaminai ir stovyklauti būtų tekę iš savų lėšų - todėl nuspręsta ten nevykti. Treneris V. Murauskas atidarė savo nemokamą stovyklą, kur mielai skyrė savo laisvą laiką perspektyviems auklėtiniams. Prie stovyklos prisijungė ir Austėja Laučiūtė, kuri tomis pačiomis dienomis (lapkričio 14-27) dalyvaus Bulgarijoje vyksiančiame Europos moterų bokso čempionate.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?