„Šilutės Šamai“ startavo Tauragės apskrities veteranų krepšinio lygoje

2016-10-30, „Šilokarčemos“ informacija
„Šilutės Šamai“ įveikė „Veteranus“ rezultatu 81:64.
Šilutiškiai nusprendė dalyvauti Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybose„ Žalgirio“ sporto draugijos taurei laimėti. Vyrai jau  dalyvavo dvejose rungtynėse, kurios baigėsi jų naudai.

Pirmus varžovus įveikė be vargo

Jono Jauniaus vadovaujama komanda, kurioje jis ir pats žaidžia, susideda iš įvairaus lygio veteranų krepšininkų. Vieni krepšinio pasaulyje yra žinomi- tai buvę „Šilutės“ žaidėjai Aivaras Misius bei Petras Jonikas. Žinoma, šių dviejų auktaūgių neužtektų, siekiant pergalių, todėl už „Šilutės šamus“ dar žaidžia Linas Gedvila, Gražvydas Grikšas, Pranas Kruopšta, Gintautas Martinkus,  Petras Nausėdas, Egidijus Pašilis, Arvydas Stonis, Alvydas Ežerinskis, Antanas Jonušas ir Gražvydas Šimkus.

Pirmoji išvyka- į Raseinius, kur šilutiškiai susitiko su „Naftrus – Karpynė“ krepšinio veteranais. Pirmoje rungtynių pusėje „Šamai“ po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 16:41, antrame kėlinyje varžovai sugebėjo pelnyti tik 6 taškus, kai tuo tarpu šilutiškiai įmetė 22, bet prieš akis dar laukė du kėliniai.

Antroje varžybų pusėje šeimininkai pradėjo taikliau atakuoti „Šamų“ krepšį ir bandė vytis mūsiškius, bet to neužteko. Rungtynių pabaigoje pergalė jau buvo šilutiškių rankose 62:86.

„Šilutės Šamai“: 36 taškus pelnė P. Jonikas, 17- L. Gedvila, 13 – G. Grikšas ir 9 – G. Šimkus.

Triuškino, paskui pasigailėjo

Spalio 18 d. „Šilutės Šamai“ sulaukė svečių - Jurbarko„ Veterano“ komandos. Čia mūsiškiai nuo pat pirmųjų kėlinio minučių nesigailėjo varžovų. Po pirmo kėlinio Jono Jauniaus vadovaujama komanda įmetė 30 taškų, o varžovai- tik 7.

Antrame kėlinyje apsukas sumažinę „Šamai“ svečiams leido pasimėgauti krepšiniu. Bet „Veterano“ krepšininkai taip šauniai pradėjo atakuoti iš toli, kad šilutiškiams teko vėl susiimti ir pradėti žaisti rimtesnį krepšinį.  Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 55:30.

Antra rungtynių pusė nebuvo tokia greita ir rezultatyvi kaip pirmoji. „Šamai“ vis neleido priartėti Jurbarko krepšininkams, išlaikydami saugią taškų persvarą. Rungtynėms pasibaigus, svečiai išlydėti namo be pergalės, o „Šamai“ šventė dar vieną pergalę- 81:64.

„Šamų“ žaidėjų lyderis P. Jonikas pelnė 30 taškų. 20 taškų pelnė L. Gedvila,  A. Misius - 16, o J. Jaunius - 6 taškus.