Aukštųjų mokyklų mugė Vydūno gimnazijoje

2014-12-03, Karolina Lankutytė, Eglė Tutlytė, 3 klasės gimnazistės
Nuotraukos Deimantės Misiukonytės, 4 klasės gimnazistės
Nuotraukos Deimantės Misiukonytės, 4 klasės gimnazistės
Lapkričio 20 dieną Vydūno gimnazijoje vyko „Aukštųjų mokyklų mugė ŠILUTĖ 2014“, į kurią pristatyti savo studijų programų atvyko atstovai  net iš 16 aukštųjų mokyklų ir kolegijų. Dalyvauti šioje mugėje buvo kviečiami 3-4 klasių gimnazijos mokiniai, tėvai, mokytojai, taip pat rajono mokyklų moksleiviai. Siekta, kad šilutiškiai, būsimi studentai, vietoje galėtų supažinti su įvairiomis studijų kryptimis, programomis ir jų siūloma veikla.

Mugė prasidėjo asamblėja ir gimnazijos direktorės Marinos Stirbienės sveikinimo žodžiais, kuriuos lydėjo gimnazijos choro pasirodymas. Vėliau mokiniai išsiskirstė po kabinetus, kuriuose jų pasirinktos specialybės atstovai skaitė paskaitas. Paskaitų temos iš anksto buvo nurodytos renginio programoje. Po paskaitų visi norintys galėjo individualiai pasikalbėti su aukštųjų mokyklų atstovais prie jų paruoštų stendų.

Ilgosios pertraukos metu gimnazijos aktų salėje mokiniai klausėsi LAMA BPO konsultantės Odetos Kardauskės paskaitos apie priėmimo į aukštąsias mokyklas 2015-2016 metais naujoves.

Šios mugės rengėjai – tai mokinių ugdymo karjerai koordinatorė Audronė Stasiulienė ir mokyklos administracija. Anot mokytojos Audronės Stasiulienės, stengtasi savo mokykloje sukurti tartum sumažintą Vilniaus „Studijų mugės“ variantą. Daugumos dalyvavusiųjų nuomone, tai pavyko puikiai.

 

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?