Vaikai vėl mokėsi žvejybos paslapčių

2016-10-28

Jau antrus metus, aplinkos viceministro Lino Jonausko iniciatyva, vyko socialinė akcija „ŽvejOK 2016“.  Šiais metais ji vyko Jurbarko rajone, Viešvilės sen., prie Pagulbinių ežero. Akcijoje dalyvavo ir Pagėgių vaikų globos namų globotiniai. Šios akcijos tikslas – supažindinti globojamus vaikus su atsakingu laisvalaikio leidimo būdu - mėgėjiška žūkle ir kartu su profesionalais išmokti žvejybos paslapčių.

Akcijoje dalyvavo 42 globotiniai. Vaikus žvejybos paslapčių mokė Tauragės žvejų klubas „Gramzas“ ir pasieniečių klubas „Giluvė“. Žvejybai vieta buvo parinkta suderinus su žvejų klubais. Ją paruošė Pagėgių rinktinės Viešvilės užkarda.

Akcijoje buvo paskelbta ir nominacijų. Vaikai varžėsi dėl didžiausio pagautų žuvų skaičiaus, taip pat kuris pirmasis pagaus žuvį. Daugiausiai žuvies pagavo pagėgiškė Aleksandra, o pirmasis savo laimikiu džiaugėsi taip pat pagėgiškis Arnoldas. Vaikai turėjo galimybę ne tik žvejoti, bet ir bendrauti jau su pažįstamais vaikais ir atrasti naujų...

Po žvejybos vaikai skanavo, Viešvilės vaikų globos namų virėjos Danutės virtą žuvienę, aptarinėjo savo laimikius, bendravo kitomis temomis. Po sočių pietų  laukė apdovanojimai.

 Visi vaikai buvo apdovanoti padėkos raštais, specialiai šiai akcijai sukurtais puodeliais, kitomis dovanomis.  Dovanas ir padėkos raštus įsteigė pats šios akcijos koordinatorius Tauragės apskrityje Rolandas Dedura. Jis taip pat minėjo, jog tokios akcijos vaikams parodo ne tik kaip galima leisti laiką be žalingų įpročių, bet ir tai, kad reikia tausoti gamtą.

 Asmeniškas padėkas iš aplinkos viceministro Lino Jonausko gavo žmonės, kurie taip pat prisidėjo prie šios akcijos.  

Tikimės, kad ši graži, prasminga akcija vyks ir kitais metais.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!