Ikimokyklinio ugdymo pedagogų metodinė diena Žemaičių Naumiesčio mokykloje – darželyje

2016-10-31, Auklėtoja – metodininkė Aurelija Razmienė

Spalio 26 dieną į Žemaičių Naumiesčio mokyklą – darželį rinkosi ikimokyklinio ugdymo pedagogai iš viso rajono. Mokyklos – darželio kolektyvas organizavo metodinę dieną ir pristatė projektinę veiklą „Rudenėlio takeliu“.    

Ruduo turtingiausias metų laikas ne tik daržo, miško gėrybėmis, bet ir spalvų gausa. Atvykę pedagogai tuo galėjo įsitikinti apžiūrėdami itin spalvingą ir įdomią rudeninių darbelių parodą. Svečiai buvo pakviesti stebėti atviras veiklas mišraus amžiaus „Boružiukų“, „Bitučių“ ir „Nykštukų“ grupėse, bei smagiai praleisti laiką stebint šventinį rytmetį su priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės vaikais. 

Kaip buvo vykdomas projektas du mėnesius, pristatė ir patirtimi dalijosi mokyklos – darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės. Šioje įstaigoje didelis dėmesys skiriamas bendradarbiavimui su įstaigą lankančių vaikų tėveliais. Ne išmintis ir šis projektas. Tėveliai aktyviai dalyvavo ugdomojoje veikloje: dainavo ir šoko kartu su vaikais, darė įvairius darbelius, prisidėjo organizuojant įvairias išvykas vaikams.                                                         

Kai pedagogų sumanymus aktyviai palaiko tėveliai ir įstaigos vadovai, dirbti yra lengviau ir padaroma daugiau. Tai pastebėjo ir svečiai refleksijos metu. Noriai dalijosi patirtais įspūdžiais. Džiaugėsi įgiję naujos patirties.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!