K.Komskis žada bylinėtis su VRK

2016-10-31, BNS informacija
Kęstas Komkskis
Kęstas Komkskis

Iš naujojo Seimo sekmadienį pašalintas partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Kęstas Komskis pareiškė, kad Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimas priimtas, viršijant jos įgaliojimus. Jis teigia ginsiantis savo interesus tiek Lietuvos, tiek tarptautiniuose teismuose.  

„Esu įsitikinęs, kad VRK, ignoruodama teisės viršenybės principą, šiurkščiai pažeidė mano pilietines teises, todėl visomis priemonėmis ginsiu savo teisėtus interesus, reikalausiu asmeninės atsakomybės iš tų, kurie organizavo šią purviną šmeižto kampaniją prieš mane bei partiją“, - rašoma K. Komskio pranešime spaudai.

Anot jo, VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas paskleidė melagingas žinias, kurios padarė žalos partijos ir jo asmeninei reputacijai.

„Zenonas Vaigauskas dėl man nežinomų priežasčių iš anksto buvo užėmęs šališką poziciją mano atžvilgiu, po rinkimų žiniasklaidos priemonėse grasino eliminuoti partijos kandidatų sąrašą, tendencingai pasisakė dėl jos iškovotų mandatų galimo perskirstymo kitoms politinėms jėgoms“, - rašoma K. Komskio pranešime.

Jo teigimu, VRK sprendimas yra politinis, kurio motyvai esą nėra iki galo suprantami: „Tai turės nustatyti tiek Lietuvos, tiek tarptautinės teisminės instancijos“.

„Tvarkos ir teisingumo“ atsakingasis sekretorius Almantas Petkus sekmadienį sakė, kad galimas balsų pirkimas Šilutės apygardoje buvo provokacija, o partija pirmadienį pradės diskusijas dėl to, kas įvyko.

Komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas tvirtino, jog buvo šiurkščiai pažeistas rinkimų įstatymas - perkami balsai vienmandatėje ir daugiamandatėje rinkimų apygardoje.

VRK, susipažinusi su ikiteisminio tyrimo medžiaga, sekmadienį vienbalsiai panaikino K.Komskio pirmumo balsus per partijos sąrašo reitingavimą rinkimuose ir išbraukė jį iš „tvarkiečių“ kandidatų sąrašo. Prokurorai neleido viešinti tyrimo medžiagos, argumentuodami, kad tai pakenktų tyrimui.

K. Komskis komisijai nurodė su balsų pirkimu niekaip nesusijęs, apie jį žinantis tik iš žiniasklaidos, sakė tai esant provokacija. Policijai paskelbus apie ikiteisminį tyrimą Šilutėje, jis paskelbė stabdantis narystę partijoje.


Straipsnio komentarai

kalbant2016-11-01
su žmonėmis, juntama pagiežos, pavydo, neapykantos gaidelė.
Daugėja pasisakančių už tai, kad Pagėgius turi valdyti pagėgiškiai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
zuvis is rinkiminio plakato2016-10-31
sikau ir tapsnojau ant tamstos ketinimu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
savas2016-10-31
Čia tik pradžia. Komskiui teks atsakyti už vagystes, tad nusimato nauji apartamentai Lukiškėse Komentaras patinka Komentaras nepatinka
suopis2016-10-31
nepasiduok kestai, paksius nepasidavė ir tu nepasiduok. Visus į teismą. Nesvarbu kad prisitapšnojo abu, bet svarbiausia nepasiduoti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ųųųųųųųųųųųųųųų2016-10-31
kurgine tokį PAGĖGIU PUTINA išvertė iš posto kaip čia viska paliks veltui Komentaras patinka Komentaras nepatinka