Savaitgalio horoskopas – gruodžio 6–7 d.

2014-12-06, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Žiemos kraštovaizdis
Fotolia nuotr. / Žiemos kraštovaizdis

Sveiki sulaukę savaitgalio! Tegu jis būna toks, apie kokį svajojote – šiltas, smagus ir kupinas jaukių susitikimų.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį pilnatis Dvynių ženkle mokys jus išreikšti mintis, kurios, panašu, netelpa jūsų galvoje. Pasinėrę į bendravimą, nemanykite, kad visi privalo jus suprasti iš pusės žodžio. Ieškosite tinkamų išraiškos priemonių ir jas rasite, pasitelkdami visą savo išmonę. Dar šeštadienį teks įminti vieną paslaptį, o sekmadienį nepersistenkite diskusijose. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį neišsisuksite spręsdami dilemas: išleisti pinigus ar pasilaikyti sau, parodyti, ką sugebate ar nutylėti? Klausykitės, ką jums šneka kiti žmonės, ir stebėkite, kaip jie reaguoja, antraip atsakymus bus sunku rasti. Tačiau nusprendę pasidalyti, nemanykite, kad tai priežastis be saiko išlaidauti. Nebent šaltiniai, iš kurių semiate gėrybes, yra neišsenkantys. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį nurimti bus sunku – visgi jūsų ženkle pilnatis, ir jums atrodo, kad jums suversta didelė atsakomybės našta už viską, kas vyksta aplinkui. Prieš taip nuspręsdami, paklauskite savęs: ar taip yra iš tiesų? Gal kažkas bando jums kažką įteigti? Gal jūs tikitės per daug iš to, iš ko tikėtis beprasmiška? Gal jums paprasčiausiai reikia būti savimi, nekreipiant dėmesio į nieką? 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Panorę atsiriboti nuo išorinio pasaulio savaitgalį, taip ir padarykite. Kaipgi kitaip suprasite, kas vyksta jūsų viduje? O ten – lyg koks suvyniotas jausmų emocijų, patyrimų, paslapčių, nuojautų ir svajonių kamuolys. Atraskite jame siūlų galus ir išnarpliokite. O tada leiskite jiems (patyrimams, svajonėms, jausmams ir kt.) gyventi realiame pasaulyje, atskleisdami dalį šios vidinės informacijos kitiems. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pilnaties veikiami, savaitgalį abejosite, kas geriau jums: pasidalyti savo mintimis su draugų grupe ir paklusti jos galioms ar rinktis tiesioginį bendravimą su vienu konkrečiu asmeniu. O gal galite padaryti kitaip? Pavyzdžiui, atsižvelgdami ne į savo, o į bendrus interesus. Būdami grupėje raskite keletą minučių laiko pabendrauti iš širdies su kiekvienu konkrečiu asmeniu. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį pilnatis, t. y. aiškumo metas, padės jums rasti teisingus sprendimus, susijusius su jūsų šeima, kurie nepakenktų jūsų karjerai, ir atvirkščiai. O tai turbūt nutiks pokalbių, susitikimų ir pažinčių dėka. Tai nereiškia, kad turite viską metę pulti atlikti kažką reikšmingo. Tam ateis tinkamas laikas, kai žinosite savo prioritetus ir artimųjų požiūrį į juos.  

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį jums bus sunku sulaikyti save nuo noro leistis į kelionę. Vieni planuos, kiti svajos, o treti tik kalbės apie tai, neturėdami jokio aiškaus plano ar ketinimo. O jei jau esate pakeliui ar net išvykę, galite suprasti, kaip stipriai norisi vėl sugrįžti, patyrus nuotykio dvasią. Tiesa, šeštadienį nebus paprasta apsispręsti, o sekmadienį atsilaikyti prieš pagundas. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį dėl pilnaties Dvynių ženkle išmaniai naudosite savo gebėjimus tam, kad kuo giliau įniktumėte į svetimas paslaptis. Bandydami sužinoti ir kitiems papasakoti tai, ką galbūt kai kurie laiko giliai paslėpę, jūs prarastumėte palankumą tų, kurie pasitiki jumis. Todėl būkite pasiruošę savo detektyvo gebėjimus naudoti atsargiai ir tik tada, kai tai būtina jūsų pačių saugumui sustiprinti. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad ir koks mielas širdžiai jausmas, kai esate nepriklausomi ir patys galite priimti sprendimus, žinokite ir tai, kad gera turėti artimą žmogų šalia. O jis ar ji dabar, kai priešingoje Zodiako pusėje nei jūsų Saulė vyksta pilnatis, gali tapti jums neįkainojamu veidrodžiu, atspindinčiu tikrąjį jūsų atvaizdą. Ką daryti? Klausytis jo ar jos ir išgirsti. Išgirsti ir vėl pasiklausyti.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daugybė mažų užduočių gali padaryti jūsų savaitgalį neįtikėtinai komplikuotu ir, priešingai, leisti suprasti, kokia prasminga gali būti paprasta kasdienė veikla. Todėl ilgai nesvarstydami ir nesiblaškydami (kas bus nelengva), atlikite viską, ko esate prašomi ir ką, jūsų galva, būtina atlikti. O viskas, apie ką svajojate, ateis vėliau. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būkite išradingi, bet tvirti tada, kai puošite savo pasaulėlį mažučiais stebuklais. Nesvarbu, kas tai bus: pasiruošimo šventėms pirmasis etapas ar kitokia kūrybiška veikla, į kurią įtrauksite vaikus ir mylimus žmones. Svarbiausia žinoti, kokią žinią norite pranešti tiems, su kuriais leidžiate laiką, ir tiems, kuriems kuriate savo mažuosius šedevrus. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį norėsite pasislėpti privačioje šeimos erdvėje ir susitelkti į bendravimą su pačiais artimiausiais, bet kažkas jus ragins atlikti visuomenines užduotis. Nenurimsite, kol neatiduosite būtinos duoklės išoriniam pasauliui. Ir štai tada jūs patirsite tikrąją buvimo šeimoje laimę. Galiausiai ims aiškėti atsakymai į daugybę klausimų, kurių tema – šeimos ir karjeros poreikių derinimas. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?