„Saldūs draugystės vaisiai”

2016-11-12, Pagėgių vaikų globos namų darbuotoja Reda Smailienė

Spalio 13 dieną į Pagėgių vaikų globos namus plūstelėjo svečių. Tai - Tauragės „Šaltinėlio”, Pajūrio vaikų globos namų, Šilalės socialinių paslaugų namų, auklėtiniai. Tą dieną pagėgiškiai vykdė socialinio projekto, „Būkim draugais”, renginį - „Mažojo futbolo draugiškos rungtynės”, kuris vėl visus suvienijo bendram tikslui: aktyviam laisvalaikio praleidimui, draugiškesniam, atviresniam, tolesniam bendravimui ir bendradarbiavimui.

Tiek atvykę svečiai, tiek patys renginio šeimininkai buvo nusiteikę pozityviai, draugiškoms rungtynėms. Vaikai, susitikę futbolo aikštėje, demonstravo savo futbolo žaidimo sugebėjimus. Žaidėjai turėjo ir palaikymo komandas. Tai - juos atlydėję draugai ir socialiniai darbuotojai. Kad ir kuri komanda vienas rungtynes pralošusi, vaikų akyse vis dar kurstė viltis, jog sekančios varžybos bus sėkmingesnės. Visoms komandoms teko sužaisti po 3 rungtynes. Vieniems sekėsi geriau, kitiems prasčiau, bet vaikų norui žaisti toliau, tai netrukdė.

Po rungtynių visi dalyviai vaišinosi pačių keptais pyragais, kava, arbata. Visi grupelėmis susibūriavę bendravo įvairiausiomis temomis: kas apie futbolą, kas apie rezultatus, o kas  ir apie tolimesnį draugystės ryšių puoselėjimą.  Kiek pasistiprinę, atgavę jėgas visi būriavosi apdovanojimams. Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos. Padėkas įsteigė šio projekto koordinatorius ir rėmėjas Rolandas Dedura.

Renginio pabaigoje buvo nuspręsta, jog pralaimėjusių nėra, laimėjo DRAUGYSTĖ. Šio renginio sumanytoja Reda Smailienė mano, jog - kiekvienas vaikas, kaip ir suaugę žmonės, turi būti vertinamas visapusiškai, kad turėtų motyvacijos socialinių įgūdžių, reikalingų pozityviai socializacijai, ugdymuisi.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?