Penketais pažymėti net trys jubiliejai

2016-11-10, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Choro „Pamario aidas“ kolektyvas turi tradiciją pagerbti kiekvieną švenčiantį apvalų ar penketu pažymėtą jubiliejų.
Choro „Pamario aidas“ kolektyvas turi tradiciją pagerbti kiekvieną švenčiantį apvalų ar penketu pažymėtą jubiliejų.

Ne veltui sakoma, kad dainuojantys žmonės - visada jauni. Tuo buvo galima įsitikinti praėjusią savaitę, kuomet Šilutės mišraus tremtinių ir politinių kalinių choro „Pamario aidas“ kolektyvas rinkosi ir sveikino itin garbingus jubiliejus švenčiančius savo kolegas.

Kiekvieną savaitę choristai renkasi į repeticijas, kuriose ne tik dainuoja. Jau tapo tradicija pagerbti kiekvieną švenčiantį apvalų ar penketu pažymėtą jubiliejų. 

Daugiau nei dvidešimt veiklos metų skaičiuojantis choras sveikino tris savo kolektyvo sielas – vadovą Vytautą Jovaišą su aštuoniasdešimt penkerių metų jubiliejumi, o choristus Elytę Butkienę bei Joną Balandį su septyniasdešimt penkerių metų jubiliejais.

Susirinkusieji jubiliatams negailėjo gražiausių sveikinimų, linkėjimų ir gėlių. „Ačiū, kad esate su mumis, kad esate kūrybingi“, -  tarė bendraminčiai.

Itin daug padėkos žodžių ištarta ilgamečiam vadovui už paaukotą laiką, meilę, dėmesį, sukurtas dainas.

Jam įteikta ir Šilutės rajono savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio padėka už nuopelnus, puoselėjant muzikos meną, pilietines, patriotines dainas, ilgametį vadovavimą chorui.

Už nuoširdų bendradarbiavimą dėkojo ir Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių  sąjungos Šilutės skyriaus atstovai.  

Jau 25 metai V.Jovaiša yra Šilutės miesto Emericho draugijos narys, jos atstovai taip pat skubėjo pasveikinti jubiliatą. Jų įsitikinimu, maestro gyvenimo žingsnius visada puošė meilė muzikai, pagarba žmonėms, darbštumas, kuklumas.

„Ačiū, kad dar aš reikalingas, stengsiuos darbuotis ir toliau, kiek daktarai ir Aukščiausiasis leis“, - sakė choro vadovas.

Daug gražių žodžių ištarta ir V.Jovaišos žmonai Angelei, kuri padeda maestro kurti dainas, visuomet būna šalia.

Po oficialių sveikinimų skambėjo dainos. Vienas kitą suprantantys, vieni kitus užjaučiantys garbaus amžiaus dainininkai, kuriuos vienija meilė dainai, tądien neskubėjo skirstytis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?