Projektas „Vaikų svajonės“ – išpildykime vaikų svajones

2016-11-11, Šilutės socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja Aistė Barčienė

Šilutės socialinių paslaugų centras džiaugiasi, galėdamas jau trečius metus prisidėti prie socialinio projekto „Vaikų svajonės“. Projekto tikslas – įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones. Idėjos iniciatoriai Andrius Čepkus ir Julius Gregorauskas bei jų suburtas savanorių kolektyvas.

Šilutės miesto bei Šilutės savivaldybės seniūnijų socialiniai darbuotojai renka vaikų svajones, kurios skelbiamos tinklalapyje www.vaikusvajones.lt. Svetainės lankytojai turi galimybę patys išsirinkti, kurią svajonę norėtų įgyvendinti bei pradžiuginti mažuosius svajotojus. Taip pat jie gali pasirinkti įgyvendinimo būdą „Nuvyksiu pas vaiką ir įteiksiu jam asmeniškai“ arba „Nusiųsiu dovaną į socialinių paslaugų centrą“.

Šiuo metu svetainėje paskelbta 161vaikų svajonė iš Šilutės rajono. Vaikų svajonės labai įvairios: yra svajojančių apie led batus, MP4 grotuvus, mergaitės svajoja apie lėles su namais, vyresni vaikai tikisi sportinių kuprinių, garso kolonėlių ir pan.

Visus geros valios žmones kviečiame prisijungti prie socialinio projekto www.vaikusvajones.lt ir sušildyti vaikų širdeles dovanomis ateinančių Šv. Kalėdų proga.

Nuoširdžiai dėkojame!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?