Garsus boksininkas iš pamario E. Petrauskas Vilniaus gatvėse virto„ kelių ereliu“

2016-11-08, „Šilokarčemos“ informacija
E. Petrauskas per stipriai mynė greičio pedalą. facebook.com nuotrauka
E. Petrauskas per stipriai mynė greičio pedalą. facebook.com nuotrauka

Praėjusią savaitę Vilniaus miesto apylinkės teismas skyrė „uždarbį“ gerai žinomam sportininkui iš pamario krašto Evaldui Petrauskui už ženklų greičio viršijimą.

Londono olimpiados prizininkas pareigūnams įkliuvo spalio dešimtosios popietę, šiek tiek po 15 valandos. Vilniaus Savanorių prospektu BMW vairuojantis vaikinas lėkė net 131,9 km/h greičiu. Šiame kelio ruože leistinas greitis – 70 km/h. Pritaikius 2 km/h paklaidą, nuspręsta, kad sportininkas greitį viršijo 59,9 km/h.

Pats boksininkas nesiteikė atvykti į teismą ir pasiaiškinti, kodėl lakstė dideliu greičiu ir nenurodė priežasčių, kodėl neatvyko. Tačiau tai nesutrukdė teisėjui Ramūnui Keidūnui nagrinėti žinomam sportininkui iškeltos bylos.

Pareigūnų sučiuptas, vairuotojas savo kaltę pripažino. Jo kaltę įrodo ir policininkų liudijimai, kad tądien jie važiavo Savanorių prospektu link Gariūnų, kai pro juos dideliu greičiu pralėkė baltas BMW automobilis ir, dar padidinęs greitį, nurūko toliau.

Boksininkas metų laikotarpyje jau buvo baustas už ženklų greičio viršijimą.

Už šį Kelių eismo taisyklių nusižengimą E. Petrauskui skirta 360 eurų bauda bei apribota teisė vairuoti trims mėnesiams.

Remiantis ATPK 124 straipsniu, daugiau kaip 50 kilometrų per valandą greitį viršijusiam boksininkui grėsė bauda nuo 289 iki 434 eurų su teisės vairuoti transporto priemonės atėmimu nuo 1 iki 6 mėnesių.

Tiesa, E. Petrauskas teisėjo sprendimą gali apskųsti Vilniaus apygardos teismui.

Kalbinome E.Petrausko pirmąjį trenerį Vincą Murauską. Pasak jo,  buvęs auklėtinis yra žinomas, dėl to stebimas lyg per padidinamąjį stiklą. „Daug žmonių viršija greitį. Kodėl apie kiekvieną jų niekas nerašo? Čia per daug išpūstas burbulas. Tądien jis skubėjo į gydymo įstaigą. Vyko kelio remontas. Evaldas nepastebėjo kelio ženklo apribojimo, todėl viršijo greitį“, - sakė treneris. Anot jo, E.Petrauskui jau išoperuotas kelias. Šiuo metu jis yra reabilitacijoje. V.Murauskas teigė, kad dėl pastarųjų įvykių jo buvęs auklėtinis itin išgyvena, vengia atsakinėti į telefoninius skambučius ir paskutiniu metu net jam neatsiliepia.

Su sportininku susiekti nepavyko.


Straipsnio komentarai

tavo demonas2018-03-12
jo karocia nebesvaikit jus patys kaimo beriai ir tuos raklius sau i sikine susikiskit
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
As2017-02-11
Arkli , o ne bmw jam reikejo dovanot tam kaimieciui Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ereliuko kaimietis 2016-11-11
teisybė akis bado kažkokiom poniutėm Komentaras patinka Komentaras nepatinka
taip2016-11-10
Ne "kelių erelis",o pasipūtęs gaidžiukas....... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ana2016-11-09
siuksles jus kaip liezuvis apsivercia sitaip apie zmogu sneket Komentaras patinka Komentaras nepatinka
bet taip pasižymėt 2016-11-09
bet taip visi broliukai nusivažiavo iš mandrumo dydysis pabėgo į užsenį iš didžiojo bokso prisi dirbes per pijokystes ir muštynes dabar antras iš mandrumo važiuoja tom pačiom pėdom ir trečias muša vietoi bokso kreušės mažesnius už save Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kaimas pasirodyt nori didmestį ha ha ha 2016-11-09
pora medaliuku gaves jau kas aš ir ka noriu ta darau visos mergos mano maudau net su alum jas ar su dektine o skraidau ir po gatves Komentaras patinka Komentaras nepatinka
mobis2016-11-08
Kaimietis vilniaus vidury Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tiesiog2016-11-08
Neva vieno komentatoriaus antraste net tevu negerbia kodel taip manai ar jau taip viska zinai apie Evalda ir jo gyvenima nu praleke greiciau na ir ka spauda raso kad neturi ka rasyti susimokes ta bauda atgaus teises ir toliau vaziuos ir nemanau kad jis cia nusirito nereikia teist jo iskart . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
fffffūūūūūūūūū2016-11-08
kitaip tipo neina į save dėmesio atkreipt tai tik tesugeba Komentaras patinka Komentaras nepatinka
net tėvu neivertina viskas nusišvilpt tik kas aš 2016-11-08
ooooooo pijokas prisiskraidė jau antiek nusirist visai gėda Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?