Orai.lt: pirmadienis – apniukęs ir su krituliais

2014-12-08, orai.lt, orai24.lt
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Neris
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Neris

Šią savaitę į Lietuvą daugiausia keliaus drėgno ir gana šilto oro porcijos iš vakarų. Savaitės pradžioje Atlanto oras mus pasieks tik epizodiškai ir jau gana atvėsęs, o antroje savaitės pusėje, smarkių vėjų nešamas, ims plūsti labai energingai.

Pirmadienį bus apniukusi, su krituliais diena. Vakariniuose rajonuose po trumpos šlapdribos įsivyraus nedidelis lietus. Rytinėje šalies pusėje daugiausia vyraus nedidelis sniegas. Vakare ims snigti gerokai stipriau, klostysis sniego danga, ypač šalies pietryčiuose. Rytiniuose rajonuose pūs pietų, vakariniuose rajonuose daugiausia pietvakarių vidutinio stiprumo vėjas, kuris popiete pamažu silpnės. Temperatūra kraštiniuose rytiniuose rajonuose svyruos apie nulį, kitur bus 1-3, prie jūros apie 4-5 laipsnius šilumos.

Gruodžio 9-os naktį dar daug kur, daugiausia rytinėje šalies pusėje, tęsis krituliai, šlapdriba ir sniegas. Dieną, išskyrus pajūrį, gausesnių kritulių jau nenumatoma. Praslinkus krituliams formuosis rūkai. Vėjas pūs nestipriai iš pietvakarių. Temperatūra naktį svyruos apie 0 laipsnių, pajūryje bus apie 3 laipsnius šilumos, dieną nuo 1 iki 3 prie jūros iki 4-5 laipsnių šilumos.

Gruodžio 10 d. daugiausia tik pajūryje numatomi nedideli krituliai. Dieną stiprės pietų vėjas. Naktį beveik visur pašals iki 1–5 laipsnių šalčio, dieną daug kur išliks 1-2 laipsnių šaltukas..

Gruodžio 11 d. sniegą, šlapdribas, vėliau ir lietų atneš ir smarkius vėjus kels artėjantis Atlanto ciklonas. Naktį dar šals, dieną jau plis atlydys.

Savaitės pabaigoje atlydžio temperatūra vyraus jau ne tik dienomis, bet ir naktimis, bus vėjuota ir drėgna.

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?