Nepilnametis peiliu subadė draugo tėvą

2016-11-15, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Šilutės policija aiškinasi, kodėl naktį iš penktadienio į šeštadienį vieną vyrą užpuolė trys nepilnamečiai, o vienas jų  subadė peiliu.

Policijos duomenimis, incidentas įvyko lapkričio 12-ąją apie 0 valandų 36 minutės. Šilutėje, Knygnešių gatvėje esančio daugiabučio namo laiptinėje, trys asmenys užpuolė ir vienas jų peiliu sužalojo vyrą, gimusį 1947 metais. Šis dėl durtinių, pjautinių žaizdų dešinėje plaštakoje ir pirmojo piršto tiesiamosios sausgyslės pažeidimo buvo paguldytas į Šilutės ligoninės Traumatologijos skyrių, o sekančią dieną išleistas gydytis namuose.

Šilutės policijos komisariato laikinai vykdanti Kriminalinės policijos viršininko pareigas Rita Šidlauskienė pasakojo, kad tą naktį į nukentėjusiojo buto duris pasibeldė trys nepilnamečiai, kurie ieškojo savo draugo norėdami išsiaiškinti dėl kažkada kilusio konflikto.  Tačiau, duris atidaręs, šilutiškis neprašytų ir agresyviai nusiteikusių svečių neįsileido, reikalavimo pakviesti jo nepilnametį sūnų taip pat nevykdė. Kilo konfliktas, ir vienas iš jaunuolių jį sužalojo peiliu. Po incidento kompanija pabėgo.

Kad laiptinėje kilo konfliktas, išgirdo namie buvusi sužalotojo žmona. Ši ir iškvietė greitąją medicininę pagalbą bei pranešė apie įvykį policijos pareigūnams.

Nukentėjusysis užpuolikų nepažino. Tačiau pagal jo pasakojimus buvo nustatytas asmuo, kuris jį galimai sužalojo. Ar įtariamasis tą vakarą buvo vartojęs alkoholio, neaišku. Vaikiną, gimusį 1998 metais, policijai pavyko sulaikyti tik kitą dieną. Jis laikinai uždarytas 48 valandoms.

Nepilnamečiui pareikšti įtarimai  dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės apribojimas  arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Du jo kolegos nebuvo sulaikyti, nes tam nebuvo pagrindo. Policijos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.


Straipsnio komentarai

Vyxhbfxjib2016-11-19
Balsys Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?