Verslo ir meno draugystė

2016-11-20, Kęstutis JOČYS
Ar užteks visiems bandelių?
Ar užteks visiems bandelių?
Trečiadienio popietė Šilutės Meno mokyklos dailės skyriuje lyg ir nesiskyrė iš kitų - jaunieji dailininkai klasėse kartu su mokytojais dirbo įprastą darbą – piešė. Bet šventinis šurmuliukas buvo jaučiamas, kadangi koridoriuje atsirado nauji baldai – dvi didžiulės komodos su stalčiais, papuoštais balionais.

Iš kur jos atkeliavo paaiškėjo, kai skyriaus vadovas Arnoldas Milukas iš kabinetų į koridorių sukvietė mokinius ir mokytojus, o visiems susirinkusiems pristatė svečius: AB„ Šilutės baldai“ direktorę Astą Dijokienę, projektuotoją Astą Mikužienę ir Meno mokyklos direktorę Daivą Pielikienę.

A Milukas akcentavo, kad šie baldai  - baigiamoji projekto dalis – baldininkų dovana mokyklai už aktyvų bendradarbiavimą, įgyvendinant projektą„ Šilutės siena“. Bendrovės direktorė A.  Dijokienė sakė:„ Čia susirinko tie, kuriuos suvienijo bendras darbas, padovanojęs miestui didžiulį bendruomeninį projektą „Šilutės siena“. Jūs turėjote surasti temą, pasiūlyti idėją, kaip iliustacijomis atspindėti istorinius įvykius, kaip padaryti juos patraukliais, informatyviais. Turim užbaigtą grandiozinį darbą, už kurį ir noriu padėkoti“.

Ji padėkojo ir projektuotojai A. Mikužienei už „Šilutės sienos“ baigiamuosius akcentus ir už šių komodų projektavimą. O vaikams priminė, kad kiekvienas stalčius yra pažymėtas vardu, į kurį bus galima sudėti visas reikalingas priemones, kad nebereikėtų jų nešti namo ir atgal. Baldininkams už glaudų bendradarbiavimą dėkojo Meno mokyklos direktorė D. Pielikienė, teikdama, jog idėjų kūrybingam kolektyvui netrūksta, svarbu, kad būtų kur jas įgyvendinti.

Po simbolinės juostos perkirpimo vaikai buvo vaišinami šviežiomis bandelėmis, o už visas dovanas visi choru sušuko: „Ačiū!”


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!