Aukso medaliais pasipuošė du šilutiškiai

2014-12-09, Lukas Petrauskas ir Julius Pečkys tapo savo svorių kategorijų čempionais.

Panevėžyje vyko Lietuvos moksleivių jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 16 komandų, 104 boksininkai. Mūsų, Šilutės komanda, tapo prizininke, užėmusia garbingą III vietą. Džiugu ir tai, kad du Vinco Murausko auklėtiniai pasivežė auksą, vienas – bronzą.

Du čempionai

Jaunasis rusniškis Julius Pečkys 44 kg svorio kategorijoje įveikęs kelis varžovus pateko į finalą. Finale susitikęs su P. Valinsku (Panevėžys)  parodė savo pranašumą, o po teisėjų vienbalsio sprendimo Julius džiaugėsi čempiono vardu bei pasipuošė aukso medaliu.

Dar vienas Šilutės boksininkas Lukas Petrauskas 70 kg svorio kategorijoje pirmoje kovoje susitiko su R. Matiošaitčiu (Kaunas) ir įveikęs šį varžovą stojo į ringą prieš A. Liūtą (Marijampolė). Neilgai trukus marijampolietis buvo pasiųstas į nokautą. Pusfinalyje įveikęs ir panevėžietį K. Prišmantą, finalinėje kovoje taip pat buvo nugalėtojas. Teisėjų vienbalsiu sprendimu nugalėjo varžovą iš Kretingos I. Normantą ir  tapo savo svorio kategorijos čempionu bei, žinoma,  pasipuošė aukso medaliu.

Bronza atiteko Aurimui Koroliovui (50 kg sv. kat.), pusfinalyje nusileidus boksininkui iš Jonavos  (2:1).