Tarp greičiausių 2016 metų Lietuvos lengvosios atletikos kroso bėgikų - tys šilutiškiai

2016-11-25, „Šilokarčemos“ informacija
Paskutiniai trenerės Linos Leikuvienės  patarimai Neringai Kuprytei prieš startą
Paskutiniai trenerės Linos Leikuvienės patarimai Neringai Kuprytei prieš startą

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai dalyvavo lapkričio 12 dieną vykusiame AB „Smiltynės perkėla“ organizuotame krose ir Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės V etape. Pasibaigus V etapui, išaiškinti geriausi 2016 m. Lietuvos lengvosios atletikos kroso bėgikai. Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio auklėtiniai po visų etapų iškovojo medalius bei  džiaugėsi komandine trečiąja vieta ir taure.

Į Smiltynę išvyko 14 Šilutės sporto mokyklos auklėtinių, ne visiems pavyko iškovoti prizines vietas, bet kiekvieno  pasirodymas buvo svarbus komandai, kadangi už bet kurią užimtą vietą  buvo skiriami taškai, kurie buvo sumuojami ir renkama greičiausia komanda.

Trenerio S. Oželio auklėtinė Gerda Bartkutė mergaičių, gimusių 2003 m., dalyvavo 1500 metrų bėgime ir šią distanciją įveikė per 05:52 min. ir buvo trečia, komandai pridėjusi 15 taškų, o Inga Nausėdaitė, nors medalio neiškovojo, bet komandai pridėjo 7 taškus. 12 taškų komandai pridėjo ir L. Leikuvienės auklėtinė Neringa Kuprytė, finišavusi penkta.

Jaunučių (gim.2001-2002 m.) bėgime dalyvavo trys L. Leikuvienės auklėtinės, bėgusios 2385 metrus. Nė vienai nepavyko pasipuošti medaliu, bet dvi bėgikės pridėjo taškų: Julija Baciutė – 10, Erestida Bagdonaitė - 8.

Tokį pat nuotolį bėgo ir L. Leikuvienės treniruojami vaikinai. Justas Budrikas finišavo ketvirtas ir komandai laimėjo 13 taškų, Osvaldas Gusčius komandai pridėjo 4 taškus.

5140 metrų nuotolyje varžėsi jauniai (gim.1999-2000 m.), o tarp jų ir švėkšniškis Kęstas Mickus, komandai pridėjęs 10 taškų.

V Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės  etape buvo išaiškinti 2016 metų Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės varžybų prizininkai. Gerda Bartkutė, Kęstas Mickus ir Justas Budrikas savo amžiaus grupėse, susumavus visų penkių etapų rezultatus, buvo treti ir iškovojo taures.

Šilutės sporto mokyklos komanda  buvo apdovanota taure, nes iš 9 rajonų komandų užėmė trečią vietą. Pirmi buvo Šiaulių, antri Marijampolės lengvaatlečiai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?