„Pamario talentų 6“ nugalėtojos vardas – klaipėdietei

2014-12-10, Gerda BELOKOPYTOVA
„Pamario talentai 6“ nugalėtoja 10-metė vokalistė Vesta Barasaitė iš Klaipėdos.
„Pamario talentai 6“ nugalėtoja 10-metė vokalistė Vesta Barasaitė iš Klaipėdos.

Jau šeštus metus iš eilės gruodžio mėnesio pradžia Šilutėje pažymima grandioziniu renginiu – „Pamario talentais“. Šiemet renginyje buvo kaip niekad gausu pasirodymų, o dalyvių parodytas talentų spektras nustebino visus žiūrovus. Daugiau nei penkias valandas trukusiame renginyje netrūko staigmenų, geros muzikos, unikalių pasirodymų ir, žinoma, puikios nuotaikos. Tad kam šiemet atiteko talentų talento vardas?

Kasmet „Pamario talentų“ populiarumas auga ne tik dėl dalyvių, bet ir dėl žiūrovų skaičiaus. 6-uosius „Pamario talentus“ šiemet stebėjo sausakimša salė, o daugelio žiūrovų neišgąsdino net tai, kad kelias valandas trukusį renginį stebėti teko stovint.

Šiemet „Pamario talentų“ vedėju tapo visiems gerai žinomas pramogų pasaulio ryklys Arūnas Valinskas, kuris ant scenos spinduliavo ypatingą nuotaiką. O dalyvių šiemet sulaukta ne tik iš Šilutės rajono, bet ir iš Klaipėdos, Gargždų, Tauragės, Telšių, Vilkaviškio, Mažeikių, Šilalės, Šiaulių. Pasirodžiusieji scenoje stebino ne tik skambiais balsais, išpuoselėtais judesiais, bet ir akrobatikos, instrumentų įvaldymo elementais.

Po kiekvieno pasirodymo buvo prašoma žiūrovų įvertinti pasirodymą plojimais, o daugiausiai decibelų surinkusiems įteiktas specialus prizas.

Šiemet net tik dalyvių skaičius buvo rekordinis – 30 pasirodymų, bet juos vertino ir 10 komisijos narių. Tai savo srities specialistai Marijus Budraitis, Aleksandras Belkinas, Edgaras Lubys (Amberlife), Judrė Railienė, Gražvydas Raila, Žydrė Adomaitienė, Rimgaudas Vyšinskas, Remigijus Žiogas, Vygantas Paldauskas bei Rytis Kostiuška.

Apdovanojimai

Šiųmečiai „Pamario talentai“ išsiskyrė ir nominacijų gausa, kurių buvo net 11. Žinoma, kitaip ir būti negalėjo, nes scenoje pasirodė dalyviai ne tik demonstruojantys vokalinius sugebėjimus, bet ir grojantys, šokantys ar net gatvės gimnastika užsiiminėjantys.

Taigi geriausio šokių kolektyvo prizas – 300 Lt – kurį įsteigė verslininkė Daiva Žebelienė, atiteko Šilutės šokių kolektyvui „Žvaigždūnė“.

Profesionaliausio atlikėjo prizas – 300 Lt – įsteigtas restorano „Rambynas“, įteiktas vokalistei Valerijai Ivančenko, atvykusiai net iš Mažeikių. Tiesa, tvirtas merginos balsas pelnė jai ir dar vieną – geriausios vokalistės nominaciją bei 300 Lt prizą, kurį įsteigė Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininkė Sandra Tamašauskienė.

Geriausiu 6-ųjų „Pamario talentų“ vokalistu pripažintas ir Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus įsteigtu 300 Lt prizu apdovanotas abejingų nepalikęs, aksominio balso savininkas iš tolimojo Vilkaviškio Marius Kijauskas.

Naujamete kelione į Čekijos sostinę Prahą kelionių agentūra „Viatora“ apdovanojo žavųjį šilutiškių Saimono Stasyčio ir Beatričės Pundžiūtės duetą.

 Geriausio instrumentalisto vardas atiteko šilutiškiui pianistui Kasparui Mikužiui. Jam įteiktas Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio 300 Lt prizas. 

Geriausia gyvai grojančia grupe pripažinta grupė „Nevalyk lentos“ iš Gargždų. Jai įteiktas parduotuvės „Šilūnė“ prizas – 300 Lt.

Stilingiausio kolektyvo vardas ir 300 Lt prizas, įsteigtas Šilutės Halės savininkų, įteiktas Mykolui Eivai ir Kornelijai Čepytei.

Europarlamentaras Zigmantas Balčytis kaip ir pernai, taip ir šiemet, dovanojo kelionę į Briuselį dviem. Komisijos sprendimu kelionė atiteko vokalistei Augustei Bielskytei.

Įnirtinga kova vyko dėl žiūrovų prizo (400 Lt), kurį įsteigė UAB „Šilutės prekyba“. Pirmąją ir antrąją vietas skyrė vos 3 decibelai. Taigi garsiausiai palaikytas iš Klaipėdos atvykusių „Gatvės gimnastų“ pasirodymas. Užfiksuotas net 114 decibelų garso stiprumas. Išskirtiniu prizu šiuos vaikinus apdovanojo ir „Šarūno reklama“, įteikdama jiems 100 Lt vertės čekį. 

Visi dalyviai buvo apdovanoti ir kosmetikos bei parfumerijos kompanijos „Oriflame“ dovanomis.

Nugalėtojos vardas – 10-metei Vestai

Vis dėlto visų dalyvių ir žiūrovų širdyse kirbėjo mintis – kam gi atiteks pagrindinis prizas bei „Pamario talentų“ nugalėtojų vardas. Suskambus fanfaroms paskelbta, jog 6-ųjų „Pamario talentų" nugalėtoja tampa bei Šilutės kredito unijos įsteigtą 700 Lt prizą laimi 10-metė klaipėdienė Vesta Barasaitė.

Vesta dainuoja nuo penkerių.  Dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose, kur laimi prizines vietas. Šiuo metu Vesta gyvena vien tik muzika, mokosi 2 klasėje. Mažoji vokalistė mokosi džiazo vokalo paslapčių, griežia smuiku, groja pianinu ir vaidina Klaipėdos muzikiniame teatre. Vaidmenis jai teko atlikti tokiuose spektakliuose kaip „Velnio nuotaka“ ir „Smuikininkas ant stogo“. Vesta svajojo sudainuoti didžiojoje scenoje akompanuojant orkestrui. Šiai svajonei buvo lemta išsipildyti 2014 metų „Dainų dainelės" laureatų koncerte. Šiandien Vesta tikisi, kad artimiausiu laiku į televiziją atkeliaus laida „Lietuvos vaikų balsas“, kuriame tikrai išbandys savo jėgas.


Foto galerija

Kelionė į Briuselį dviem  atiteko vokalistei Augustei Bielskytei.Naujamete kelione į Čekijos sostinę Prahą apdovanotas šilutiškių Saimono Stasyčio ir Beatričės Pundžiūtės duetas.Geriausio instrumentalisto vardas atiteko šilutiškiui pianistui Kasparui Mikužiui.Geriausiu 6-ųjų „Pamario talentų“ vokalistu pripažintas aksominio balso savininkas iš tolimojo Vilkaviškio Marius Kijauskas.> Stilingiausio kolektyvo vardas atiteko Mykolo Eivos ir Kornelijos Čepytės duetui.Geriausia gyvai grojančia grupe pripažinta grupė „Nevalyk lentos“ iš Gargždų.
Valerijai Ivančenko įteiktos net dvi nominacijos – tai profesionaliausios atlikėjos bei geriausios vokalistės.„Pamario talentai 6“ nugalėtoja 10-metė vokalistė Vesta Barasaitė iš Klaipėdos.Geriausiu šokių kolektyvu pripažintos šilutiškės šokėjos iš „Žvaigždūnės“.„Gatvės gimnastai“ pelnė žiūrovų prizą.

Straipsnio komentarai

ugne2015-12-07
nesamone Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?