Policijai žinomi jaunuoliai griebėsi senų darbelių

2016-11-25

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai išaiškino du nepilnamečius, kurie, veikdami bendrininkų grupėje, įvykdė keletą vagysčių.

Lapkričio 13-osios vakarą jaunuoliai, užsukę į parduotuvę, esančią Šilutės r., Saugų k., paėmė prekių už kiek daugiau nei 25 eurus ir lyg niekur nieko praėjo pro kasas už jas nesusimokėję. Vaikinai nekreipė dėmesio į kasininkių raginimus sustoti, jie tiesiog nubėgo tolyn. Po sėkmingos vagystės, praėjus 5 dienoms, lapkričio 18 d., vaikinai pavogė mopedą. Metalo krūvoje radę laužtuvą, nepilnamečiai nulaužė užrakinto garažo, esančio Šilutės r., Vilkyčių k., spyną ir iš ten pavogė minėtą mopedą „Alpha“. Šia transporto priemone vaikinai važinėjosi tol, kol įvažiavo į griovį. Nebereikalingą mopedą jie tiesiog paliko ir patraukė savo keliais, tikriausiai tikėdamiesi, kad policijai taip ir nepavyks išaiškinti nusikaltėlių.

Pareigūnai, atlikę eilę ikiteisminio tyrimo veiksmų, netruko nustatyti, kad abi vagystes galimai įvykdė du septyniolikmečiai. Iš anksčiau policijai žinomų už įvykdytas vagystes jaunuolių atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai. Už minėtas nusikalstamas veikas gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki 6 metų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?