Smaližių diena dvelkė gerumu

2016-11-29, Mokyklos informacija

Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos Tarybos iniciatyva lapkričio 18 dieną buvo suorganizuota Smaližių diena. Kviesliai iš anksto informavo mokyklos bendruomenę apie renginį, atliko apklausą ir daugumos pritarimu nusprendė, kad paaukoti pinigėliai bus skirti grožinei literatūrai įsigyti.

Apie vidurdienį prasidėjo didysis šurmulys: kūrėsi kavinukės, kvepėjo gardėsiai, repetavo barmenai, plušo ir maži, ir dideli.

Šventės pradžią, kviesdama visus į kavinukes, paskelbė mokyklos direktorė Genovaitė Švalkūnienė ir mokyklos tarybos pirmininkė Ramutė Valančienė. Kavinukių buvo net aštuonios ir visos varžėsi dėl geriausios vardo: „Sėkmingiausia“, „Linksmiausia“, „Gardžiausių patiekalų“,„Smaližių dienos akcentas“ ir  „Kūrybingiausia smaližių vilionė“.

Porą valandų susirinkusieji šurmuliavo mokykloje, vaišinosi, bendravo, naudojosi įvairiomis netikėtomis paslaugomis ir aukojo pinigėlius.

Smaližių dieną paįvairino ketvirtokų nuotaikingas spektaklis apie šauniąją Bulvytę ir PUG grupės vaikučių koncertas.

Kai atėjo metas aptarti šventės rezultatus, visi susirinko į aktų salę. Vyko gardumynų aukcionas, buvo apdovanotos sėkmingiausiai pasirodžiusios kavinukės, padėkota ypač gausiai susirinkusiems tėveliams.

Pagaliau finansininkai suskaičiavo rezultatus. Pinigėlių suma pranoko visus lūkesčius – paaukoti net 477,56 eurai.

Visiems Smaližių dienos dalyviams buvo įteikti Gerumo medaliai, padėkota už nuoširdžią pagalbą ir paramą, įgyvendinant kilnią idėją – praturtinti mokyklos biblioteką naujomis knygomis.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

kaip gražu2016-11-30
šaunuoliai vaikai daugiau tokiu renginiu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?