Rusnės specialiojoje mokykloje – naujų sporto erdvių atidarymas

2014-12-09, Gerda BELOKOPYTOVA
Rusnės specialiojoje mokykloje įrengtos dvi nedidelės sporto salės. Vienajoje jų – treniruokliai, kitoje – stalo teniso ir biliardo stalai.
Rusnės specialiojoje mokykloje įrengtos dvi nedidelės sporto salės. Vienajoje jų – treniruokliai, kitoje – stalo teniso ir biliardo stalai.
Gruodžio 3 dieną Rusnės specialiojoje mokykloje vyko taip jos mokinių lauktas dviejų nedidelių sporto salių atidarymas. Tiesa, šiomis patalpomis galėsią naudotis ir Rusnės pagrindinės mokyklos ugdytiniai. Taigi atidarymo ceremonijoje dalyvavo gausus būrys abiejų mokyklos ugdytinių.

Rusnės specialiosios mokyklos vadovybė vis stengiasi gerinti savo auklėtinių gyvenimo sąlygas, didinti jų laisvalaikio užimtumą. Tad taip vaikų norima sporto salė taip pat įrengta galvojant apie tai, kaip jie turiningai galėsią leisti savo laisvalaikį.

Rusnės specialiosios mokyklos direktorius Romualdas Blechertas sakė savo mokiniams žadėjęs iki gruodžio 3-osios mokykloje atidaryti dvi nedideles sporto sales. Savo pažadą ištesėjo. Būtent šią dieną visi nekantriai laukė naujų patalpų atidarymo. Šis sutapo ir su dar viena proga – Tarptautine neįgaliųjų diena. Taigi tai specialiosios mokyklos ugdytiniams buvo išskirtinė dovana.

„Kaip šios patalpos atrodė anksčiau, jūs visi matėte. Čia buvo rūsys, kuriame dėjome senus suolus, stalus ir kitus daiktus. Dabar šios patalpos sutvarkytos, sienos ir grindys nudažytos. Iš rėmėjų skirtų pinigų nupirkome treniruoklius. Tiesa, dar vienas, elipsinis treniruoklis, salėje bus pastatytas vėliau. Taip pat ir skersinis, gimnastikos kopetėlės. Kitoje salėje stovi biliardo ir teniso stalai“, - atidarymo metu kalbėjo R. Blechertas. Anot mokyklos vadovo, šių sporto salių sienas dar papuoš žymių sportininkų plakatai.

Šventės metu apdovanoti ir tądien vykusių stalo teniso varžybų tarp Rusnės specialiosios ir pagrindinės mokyklų nugalėtojai. Mokiniai varžėsi dviejuose – A ir B – lygiuose. A grupėje I vietą laimėjo Matas Vismantas, II vietą užėmė Deividas Bružas, III vietą – R. Sirtautas.  B grupėje I vietą iškovojo Rusnės pagrindinės mokyklos mokinys, II vieta atiteko Modestui Luotužiui, III vieta – Edgardui.

R. Blechertas atidarymo metu pasižadėjo, kad naujomis erdvėmis bei jose esančiais treniruokliais galės naudotis ir Rusnės pagrindinės mokyklos mokiniai.

Šių dviejų sporto salių įrengimas kainavo apie 4 000 Lt.

Šventės proga „Kretingos maistas“ Rusnės specialiosios mokyklos ugdytiniams padovanojo didžiulius tortus.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?