Paliko jausmą ir norą kuo greičiau vėl susitikti

2016-11-30, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos.

Artimųjų pagalba, valios jėga ir viltis – visa tai reikalinga bet kuriam iš mūsų, kad galėtume siekti tikslo, tobulėti ir netgi pagelbėti kitam. Tuo įsitikinome antradienį, respublikinio renginio „AŠ ESU“ metu.

Šilutėje suorganizuotas meninės veiklos renginys „AŠ ESU“,  skirtas Tarptautinei žmonių su negalia ir Tarptautinei žmonių teisių  dienoms paminėti. Taip siekiama atkreipti gyventojų dėmesį į neįgaliųjų problemas, supažindinti su jų organizacijų vykdoma veikla.

Pirmiausia suorganizuota kūrybinių darbų paroda – mugė. Čia buvo eksponuojami nuostabūs rankdarbiai, keramika, žvakės,  medžio dirbiniai, kuriuos norintys galėjo ir įsigyti.  Šilutės kultūros ir pramogų centre vyko šventinių renginių atidarymo ceremonija. Atvykę svečiai tarė sveikinimo kalbas, pasakė daug gražių žodžių šventės organizatoriams - Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių  globos bendrijai „Viltis“, Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai „Šilutės Viltis“.

Negalima buvo nepastebėti, kad kasmet pasirodymai darosi įdomesni, prasmingesni, įtraukia vis daugiau žmonių. Šokta, dainuota ir vaidinta. Prie renginio prisidėjo nemažai jaunimo. Jie padėjo atlikti įvairius darbus – puošti sceną, sunešti neįgaliųjų vežimėlius ir t.t. Itin daug prisidėjo Šilutės pirmosios ir Vydūno gimnazijų mokiniai. Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos dainorėliai dovanojo savo atliekamus kūrinius, kurie itin visus sušildė. Organizatoriai tarė nuoširdų ačiū visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo

Tądien menas apjungė tiek turinčius negalią, tiek ir sveikuosius žmones. Salėje netrūko jaunuolių žibančiomis žingeidžiomis akimis. Audringi aplodismentai ir didžiulis noras būti dalimi to, kas vyksta, paliko daugelio širdyse neišdildomą jausmą ir norą kuo greičiau vėl susitikti.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?