Prašome žodžio padėkai

2016-12-09, Visos Šilutės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenės vardu direktorė Stasė Viršilienė

Dabar padėkos metas, tad ir Šilutės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė nori padėkoti Šilutės r. savivaldybės ir Šilutės UAB „Stamela“ vadovams bei jų darbuotojams už kokybiškai   atliktus renovacijos darbus  Šilutės lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“.

Kiekvienais metais Šilutės biudžetinės įstaigos pateikia vadovo veiklos ataskaitas Šilutės rajono savivaldybės tarybai.  Šilutės lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ direktorė sistemingai teikė ataskaitas bei vertino iškeltų prioritetų, uždavinių įgyvendinimą, kadrų politiką, pasiekimus, lėšų panaudojimą ir, be abejo,  problemas. Ilgus metus jas vardijome savo ataskaitose: lauko aplinka skurdi, nusidėvėję įrenginiai vaikų žaidimo aikštelėse, reikalingos lėšos pastato apšiltinimui, vaikų baldai nusidėvėję, neatitinka higieninių reikalavimų. Daugelį kartų gaudavome neigiamus atsakymus, kad nėra lėšų įstaigų renovacijai, o prašančiųjų daug. Buvo momentas, kai ir atlyginimams trūkdavo lėšų, tekdavo ir nemokamų atostogų išeiti.... Tačiau, jau nuo 2010 metų kalnai pajudėjo, buvo pradėti Savivaldybės organizuojami darbai: vienais metais renovavo šildymo sistemą, kitais pakeitė vaikų prausyklose sanitarinius mazgus, dar kitais - pradėjo šiltinti pastatą (tuo metu grupėse buvo labai šalta, kai kuriose temperatūra nukrisdavo iki 14-15o). Tik dabar galime pasakyti, kokios didelės buvo problemos: jungėme šildytuvus, klojome kiliminę dangą, šilčiau rengėme vaikučius, guldėme į loveles su drabužėliais ir vis prašėme Savivaldybės pagalbos. Skęsdavo ir kiemas, kai labiau palydavo. Dėdavome lentas „tiltus“ - tik taip tėveliai galėdavo pasiekti darželį. Vargome, bet išgyvenome, išsaugojome įstaigą su didžiausiu skaičiumi ugdytinių (vienuolika grupių, 205 vaikai). Mums niekada nereikėjo uždaryti grupių dėl mažėjančio vaikų skaičiaus. Raštų tiek  prirašėme, kad Savivaldybės vadovai puikiai žinojo problemas: važiavo į vietą, analizavo, sprendė...

Tik 2016 m. pavyko įgyvendinti ilgalaikį strateginį tikslą - sukurti modernias, saugias ugdymosi sąlygas Šilutės lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“. Tad šiandien nuoširdžiai dėkojame merui Vytautui Laurinaičiui už naują požiūrį į ikimokyklinę įstaigą, supratimą, kad nuo mažo vaiko prasideda didžioji politika, kad tik saugioje ir estetiškoje aplinkoje gali augti brandi asmenybė, už pritarimą skirti lėšas jau seniai pradėtiems darbams užbaigti. Administracijos direktoriui Sigitui Šepučiui dėkojame už tai, kad į problemas žvelgė atsakingai ir jas sprendė greitai, efektyviai, rezultatyviai ir lėšas skyrė pagal galimybes, kad  atlyginimus gauname laiku, o  lėšų užtenka mokos fonde, kad nebeturime skolų ir kad beveik dešimtmetį trukusi darželio renovacija - baigta (išskyrus tvoras). Darbų tęstinumo (išanalizavęs padėtį) šią vasarą ėmėsi Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis. Dėkingi jam už profesionalų statybos darbų valdymą (kuravimą), kurie buvo atlikti šią vasarą: įrengtos vaikų žaidimo ir automobilių stovėjimo aikštelės. Nors vasarą buvo daug trukdžių:  prastos oro sąlygos ir lėšų stygius, bet vadovo supratimas, kad būtinas darbų užbaigimas, leidžia šiandien džiaugtis puikiais rezultatais. Ūkio skyriaus vedėja Stasė Dilertienė visus metus buvo dažnas svečias mūsų įstaigoje: matavo, skaičiavo, pritarė ir nepritarė, bet kai buvome beviltiškose situacijose – ramino, guodė ir sakė, kad viskas bus gerai. Ačiū jai už nuoširdumą ir kantrybę. Išskirtinė padėka architektei, Nemuno deltos projekto vadovei Almai  Čepienei už tai, kad visoje gausybės darbų virtinėje ji ėmėsi didžiulio darbo, suteikti vaikų įstaigai išskirtinumo, projektuojant lauko sceną, saugius, spalvingus bėgimo takelius vaikams. Mūsų pokalbiuose dominavo jos frazė: „juk tai vaikams, o kas gali būti svarbiau, jei ne vaikų spindinčios akys...“.

Reziumuodama vasaros darbų pabaigą, bendruomenės vardu tariu nuoširdų Ačiū ir vykdžiusiems šiuos darbus UAB „Stamela“ vadovams: Stanislovui ir Matui Liepiams, už kokybiškai ir laiku atliktus darbus, už  atsakingą požiūrį į darbą (dirbo pagal laikrodžio rodyklę ir šeštadieniais). Nors vasara buvo lietinga, reikėjo klampoti ir murdytis pabjurusioje  aplinkoje, bet darbuotojų veiduose jokio pykčio, dejonės. Tai kompetentinga, lojali ir šauni komanda: Aurimas Kankalis, Remigijus Mickevičius, Vidutis Mickevičius, Rimas Lotužis, Alfredas Kakta, Rimas Beržinis, Julius Beržinis, Marius Jocys, Kęstas Rimkus, Bronius Šiaudvytis, Rimas Ruškys, Darius Zalcas, Alvydas Kromelis, Algis Butkus.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?