Nespėjęs išgirsti teismo sprendimo, jaunuolis ir vėl įvykdė vagystę

2016-12-06, Tauragės AVPK informacija

Visai neseniai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai informavo visuomenę apie išaiškintas gerai policijai žinomų jaunuolių nusikalstamas veikas. Nors ikiteisminio tyrimo bylos perduotos teismui pagreitinto proceso tvarka ir jaunuoliai laukia teismo dienos, vienas iš jų vis tiek negali atsisakyti senų blogų įpročių.

Sekmadienį apie 2.37 val. pareigūnai gavo pranešimą, kad išdaužus langą buvo įsibrauta į parduotuvę, esančią Šilutės r., Saugų sen., Vilkyčių k., ir iš vidaus pavogta įvairių maisto produktų. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai netruko nustatyti, kas įvykdė šią nusikalstamą veiką. Peržiūrėję vaizdo stebėjimo kamerą, jie pamatė, kad šalia parduotuvės esančia šiukšlių dėže pasinaudojęs ir langą ja išdaužęs asmuo, jiems žinomas gretimo kaimo gyventojas, visai neseniai įkliuvęs už dar kelias vagystes. Septyniolikmetis į atsineštą krepšį prisidėjęs alaus, bulvių traškučių, bandelių ir vaflių, patraukė į draugo namus, kur abu vaišinosi vogtais maisto produktais.

Niekaip iš savo klaidų nepasimokančiam jaunuoliui pareikšti įtarimai dėl vagystės. Už šią nusikalstamą veiką gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.


Straipsnio komentarai

baisu2016-12-06
Tevams pinigine pakrapstys Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?