Dingusi saugiškė rasta nuskendusi su automobiliu

2016-12-08, „Šilokarčemos“ informacija

Trečiadienį, 14 val., policija prašė pagalbos ieškant be žinios dingusios Zitos Dargvilienės (gim. 1959 m.). Pranešta, kad moteris antradienį, apie 6 val. 30 min., automobiliu „Renault Laguna“ išvažiavo iš namų, esančių Saugų kaime, ir iki šiol negrįžo. Nurodyta, kaip ji buvo apsirengusi.

Ilgai ieškoti nereikėjo - naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Panevėžio rajone, netoli Maženių kaimo, rastas upelyje aukštyn ratais gulintis automobilis. Jo vairuotoja žuvo. Paaiškėjo, kad ledu padengtame žvyrkelyje automobilio nesuvaldė ir į upelį nučiuožė policijos ieškoma, Šilutės rajone gyvenusi moteris.

Su Z. Dargviliene artimieji bendravo antradienio ryte, tačiau vėliau susisiekti nebegalėjo. Parą nesulaukę jokių žinių iš moters, artimieji pasuko jos suplanuotu maršrutu ieškoti „Renault Laguna“ automobiliu išvažiavusios šilutiškės. Būtent Panevėžio rajone, kelio vingyje pakeliui į Maženius, ties tiltu per Alantos upelį, jie ir pastebėjo vandenyje gulintį automobilį. Tai, kad avarija įvyko gerokai anksčiau, nei buvo aptiktas lemtingas posūkis, bylojo automobilio radimo vieta. Pagal ratų žymes kelkraštyje matyti, kad „Renault Laguna“ iščiuožė iš kelio dešinėje pusėje, tačiau automobilis rastas jau nuneštas srovės apie 15 metrų.

Teismo medicinos ekspertai aiškinsis tikslią jos mirties priežastį. Moteris kartu su savimi vežėsi ir veislinę ožką, kurią ketino sukergti Panevėžio rajone.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?