Vyras, ketinęs susprogdinti namus, pagailėjo vaikų, gaisrininko ir... žiurkėno

2016-12-13, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Asociatyvi Andriaus Vaitkevičiaus 15min.lt nuotrauka
Asociatyvi Andriaus Vaitkevičiaus 15min.lt nuotrauka

Visos specialiosios tarnybos buvo sukeltos ant kojų. Joms teko skubėti į Vainuto seniūniją, Lolyčio kaimą, kur tik per plauką girtas vyriškis nesusprogdino savo namų.

Gruodžio 4-ąją, apie 16 valandą, Lolyčių kaime gyvenanti pora susipyko. Todėl trisdešimt penkerių žmona su trimis savo mažamečiais vaikais išskubėjo pas kaimynę. Su trisdešimt aštuonerių metų tėvu liko dar du nepilnamečiai.

Po kiek laiko moteris grįžo namo, tačiau į juos jos antroji pusė neįsileido. Vyras jai pasakė, kad neketina to daryti. Dar ir perspėjo, jog ruošiasi susprogdinti namus.

 Apie ištiktą bėdą namų šeimininkė pranešė Bendruoju pagalbos telefonu 112. Todėl netrukus policijos pareigūnai, ugniagesiai ir greitosios medicininės pagalbos medikai  atskubėjo į  nurodytą vietą. Buvę namuose vaikai iššoko pro langą. Tėvas jiems leido su savimi pasiimti ir žiurkėną, bet pats liko namuose.

Niekam nepavyko įkalbėti jo atsisakyti ketinimų ir atidaryti duris. Pasak Šilutės policijos komisariato Veiklos skyriaus laikinai einančios vyriausiojo tyrėjo pareigas Ritos Šidlauskienės, užsidaręs vyras rankose laikė žiebtuvėlį, o namuose jautėsi dujų kvapas, mat jis jau buvo atsukęs dujų balioną. Ugniagesiams, bandant išimti duris, vyras staiga vieno jų paklausė, ar jis turi vaikų. Gaisrininkas atsakė teigiamai. Pagalvojęs vyras ištarė: „Tuomet tavęs nesprogdinsiu“.

Netrukus vyriškis buvo sulaikytas 48 valandoms. Jam nustatytas 1,6 promilių girtumas.

Gruodžio 7-ąją sulaikytojo poelgius įvertino Šilutės rajono apylinkės teismas. Jam paskirta kardomoji priemonė – įpareigojimas gyventi skyriumi ir nebendrauti su nukentėjusiais.

Pareigūnės duomenimis, dar nepraėjo metai nuo įvykio, kai jiems teko taip pat skubėti į kaltinamojo namus. Tuomet buvo gautas pranešimas dėl to, kad šeimos galva smurtauja artimoje aplinkoje. Po šio įvykio pora susitaikė.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?