Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininku tapo R. Žemaitaitis

2016-12-11, bns.lt
Remigijus Žemaitaitis BNS nuotr.
Remigijus Žemaitaitis BNS nuotr.
Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininku šeštadienį išrinktas laikinasis partijos vadovas parlamentaras Remigijus Žemaitaitis. Jis buvo vienintelis kandidatas į šį postą. 

Už R. Žemaitaitį per slaptą balsavimą buvo 463 suvažiavimo delegatai, išduoti buvo 479 biuleteniai.

„Visų prašau ir kviečiu kartu telktis bendram darbui. Skirtingų nuomonių buvimas yra sveiko organizmo faktas (...). Ačiū, kad pasitikėjote manimi“, – paaiškėjus balsavimo rezultatams sakė R. Žemaitaitis.

Partijos pirmininko pavaduotojais kongrese išrinkti parlamentarai Kęstutis Bartkevičius ir Algimantas Dumbrava, Šilutės meras Vytautas Laurinaitis, Kalvarijų meras Vincas Plikaitis, partijos Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, ūkio viceministras Gediminas Onaitis, Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Donatas Laurinavičius, partijos Rokiškio skyriaus pirmininkas Egidijus Vilimas, laikinasis aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

„Manau, kad atėjo laikas pasikeisti, manau, kad atėjo laikas pažiūrėti kitu kampu (...) Tai yra ta komanda, tai yra tie žmonės, kurie gali mums padėti. Tai yra mažytė pradžia į struktūrinę reformą, kurią aš planuoju“, – pristatydamas kandidatus į pavaduotojus sakė R. Žemaitaitis.

Pirmuoju pavaduotoju paskirtas K. Bartkevičius.

Ilgametis partijos vadovas europarlamentaras Rolandas Paksas iš „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkų atsistatydino spalį po Seimo rinkimų pirmojo turo. „Tvarkiečiams“ vos pavyko įveikti rinkimų barjerą, jie surinko 5,33 proc. balsų. Su vienmandatėse išrinktais „tvarkiečiais“ partija šiuo metu Seime turi 8 atstovus.


Straipsnio komentarai

eeeeeeee2016-12-12
gal ir prisidirbo kaip kiti mano o gal pakišo ji juk mes nei vienas teisybės nežinom bes savo darba jis išmąno Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ir dar2016-12-11
Daug sneka, bet nieko nedaro. Velniop toki "seimuna" Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Siaubas2016-12-11
Koks jis man pabaisiukas. Toks muzikas grynas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
To saunuolis2016-12-11
Taip suklestes, kad is partijos liks tik erelio inicialai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šaunuolis 2016-12-11
jis savo darba išmąno ir dabar ta partija suklestės didelės jiem sekmės tokio kaip jis reikia paieškot aktyvaus ir suprantančio savo tiksla ko siekia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Idiotizmas2016-12-11
Mįslė: mazas, storas, zioplas ir daug rekia - kas? Remigutis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2016-12-11
Lenkiu galva prieš žmogų (ir jo šukuoseną), jog išdrįso sėsti už skęstančio laivo šturvalo. Pirmyn kapitone! Komentaras patinka Komentaras nepatinka