Pagėgiškis Jurbarke užims Urbanistikos ir architektūros skyriaus vedėjo pareigas

2016-12-16, Stasys BIELSKIS
Donatas Jančaras laimėjo konkursą užimti Jurbarko rajono savivaldybės Urbanistikos ir architektūros skyriaus vedėjo pareigas.
Donatas Jančaras laimėjo konkursą užimti Jurbarko rajono savivaldybės Urbanistikos ir architektūros skyriaus vedėjo pareigas.

PJurbarko rajono savivaldybės administracijoje vyko konkursas laisvai Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo vietai užimti. Konkursą laimėjo pagėgiškis Donatas Jančaras.

D. Jančaras buvo vienintelis pretendentas į skyriaus vedėjo pareigas. Dalyvaudamas konkurse, sužinojo, kad netrukus šis skyrius bus prijungtas prie kito bei pavadintas Urbanistikos ir architektūros skyriumi.

Pasak D. Jančaro, jo žinių ir sugebėjimų patikrinimas užtruko apie valandą.

„Jurbarko savivaldybės administracija buvo  nusiteikusi rimtai, nesvarbu, kad buvau vienintelis kandidatas. Atliko tikrai kruopščią apklausą, kad bet kas nepatektų į tokias pareigas“, - „Šilokarčemai“ pasakojo statybos inžinerijos profesiją Kauno technologijos universitete įgijęs pagėgiškis.

Komisija Jurbarke domėjosi, ar D. Jančaras norėtų tik vadovauti skyriui, ar dar galėtų kuruoti ir kokią nors sritį. Šis atsakė, kad imtųsi pastatų priežiūros ir gyvūnų priežiūros taisyklių. Jo darbas bus susijęs ir su Tauragės regiono atliekų tvarkymo centru, nes į skyriaus funkcijas įeina buitinių atliekų tvarkymo koordinavimas.

Beje, 14 dienų dar truks D. Jančaro patikrinimas, ar jis gali eiti tokias valstybės tarnautojo pareigas.

„Tikriausiai sunku bus man „persilaužti“ iš tokio žmogaus, koks buvau iki šiol, į biurokratinį darbą“, - buvo atviras D. Jančaras.

O dėl kasdienių kelionių į Jurbarką būsimasis valstybės tarnautojas didelių problemų nemato. Sakė turintis automobilį ir kad nėra labai toli - žmonės dar toliau važinėja į darbus. Kai kas dirbti į Pagėgius atvažiuoja net iš Kauno. Pagėgių savivaldybės tarybos opozicijos lyderis Edgaras Kuturys kasdien važinėja į Gargždus – dirba Klaipėdos rajono savivaldybės administracijoje Viešosios tvarkos skyriaus vedėju.

„Lietuva šiais laikais mažėja, surasti tinkamą darbą arti yra sunku, todėl žmonės jo ieško plačiau. Juk ir tuos automobilius dabar visi turi. Be to, su Jurbarku geras susisiekimas ir viešuoju transportu. Pasižiūrėjau į grafiką – jis gana patogus. Todėl važinėjimui tikriausiai rinksiuosi viešąjį transportą, nes tai ir pigiau, ir žiemą saugiau, ir jokio nuovargio prieš darbą“, - pasakojo D. Jančaras.

Pašnekovas pastebėjo, kad ir Pagėgių savivaldybės administracijos Architektūros, gamtosaugos ir paminklosaugos skyriuje jau kažkurį laiką yra neužimtas skyriaus vedėjo etatas. Jo teigimu, kažkodėl net konkursas neskelbiamas užimti šioms pareigoms. D. Jančaras juokaudamas kalbėjo, kad aukštesnė institucija turi teisę valstybės tarnautoją iš vienos savivaldybės perkelti į kitą savivaldybę, į panašias pareigas. Tad darbas Pagėgių savivaldybėje D. Jančarui būtų arčiau namų.


Straipsnio komentarai

to Cha cha 2016-12-212016-12-30
savi tikslai siekiami įvairiomis priemonėmis... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Cha cha 2016-12-21
leiskite nusijuokti ...
1, Dar per tiek metų nesupratote kas yra Jančaras? apgailestauju tada....
2, Jis nėra toks bukas, kad kažkas jam turėtų parūpinti darbą, kaip yra įprasta Pagėgių savivaldybėje !
3, Jei jį būtų galima užtildint tokiom pareigom, tai būtų jau žymiai žymiai anksčiau užtildytas.
Sėkmės toliau paistyti nesąmones, jeigu tik jums nuo to pasidarys lengviau ;) Smagių, džiaugsmingų, laisva dvasia dvelkiančių Kalėdų !!!
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
geras sprendimas2016-12-20
Norint taktiškai atsikratyti asmens dėl vienokių ar kitokių priežasčių, reikia jam parūpinti aukštesnes pareigas, geresnį darbą toliau nuo savęs...vanduo mažiau drumsčiamas, skaidrėja, gyvenimas abiems pusėms darosi ramesnis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
liuks 2016-12-16
tai juk pas musu tokia mada visi šventi visi nekalti ir po to šiltoi kėdėi sėdi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?