Senjorai išbandė jėgas prieš mokinius

2016-12-16, Šiaulių valstybinės kolegijos III kurso studentė Kristina Grigaitė
Moksleivių komanda ,,Smalsučiai“. K. Jankovski nuotr.
Moksleivių komanda ,,Smalsučiai“. K. Jankovski nuotr.

Įprasta nuolat girdėti, jog mokykloje mokiniai nuolat tikrina savo žinias pamokų metu, varžydamiesi tarpusavyje. Lapkričio 30-osios popietę moksleiviai apsilankė  „Senjorų Eldorado“ senelių namuose. Mokiniai pasveikino senjorus su draugų diena bei įteikė pačių pagamintas „šypsenėles“, linkėdami kuo daugiau komunikuoti ir  visada išlikti draugiškais.

14 val. „Senjorų Eldorado“ salėje prasidėjo viktorina ,,Kas gudresnis?“. Renginio metu senjorų ir mokinių grupės turėjo pasiskirstyti į grupes, kurias sudarė po 5 asmenis. Mokinių komanda pasivadino ,, Smalsučiais“, o senjorų - ,,Savais“. Renginio dalyviai turėjo galimybę išbandyti jėgas patarlių srityje: komandos turėjo paaiškinti jų reikšmes. Muzikiniame konkurse buvo leidžiamos dainos, kurias reikėjo atpažinti. Neapsieita ir be įdomių faktų bei linksmų galvosūkių. Labiausiai pralinksminusi užduotis - ,,Galvolaužis“, kurios metu buvo užduodami šmaikštūs klausimai. Vienas iš jų, pakėlęs nuotaiką senjorams: ,,Kaip įkišti žirafą į šaldytuvą?“. Viktorinos dalyviai stengėsi logiškai išmąstyti klausimo atsakymą, jog susmulkinti ar sulankstyti žirafą, bet į šį klausimą pateiktas atsakymas buvo išties stebinantis - ,,atidaryti šaldytuvą, įkišti žirafą ir uždaryti šaldytuvą“. 

Renginio organizatorė bei vedėja - Šiaulių valstybinės kolegijos studentė Kristina Grigaitė, kuri šiuo metu atlieka praktiką Senjorų Eldorade. Praktikantei padėjo sklandžiai pravesti viktoriną bei įtraukti į ją dalyvius – „Senjorų Eldorado“ užimtumo specialistė Modesta Degutytė.

Atlikus visas viktorinos užduotis, buvo skelbiama „arbatos pertraukėlė“, kurios metu senjorai turėjo galimybę pabendrauti su moksleiviais, susipažinti artimiau prie arbatos puodelio. Tuo metu buvo sumuojami komandų surinkti taškai ir skelbiami nugalėtojai, kurie buvo apdovanoti padėkos raštais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?