Moterų klubas „Seklyčia“ surengė šventę vaikams

2016-12-22, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Moterų klubo „Seklyčia“ narės su malonumu organizuoja šventę vaikams.
Moterų klubo „Seklyčia“ narės su malonumu organizuoja šventę vaikams.

Netrukus 25-ąjį veiklos metų jubiliejų švęsiantis moterų klubas „Seklyčia“ tęsia savo daugiametes tradicijas. Todėl šiemet ir vėl nepasiturinčių, daugiavaikių šeimų vaikų širdelės buvo pradžiugintos.

Jau tapo tradicija kasmet prie bendro stalo susėsti kartu su vaikais artėjant didžiosioms metų šventėms. Visuomet  klubo narės iš anksto suruošia jiems dovanėles, parengia šventę, pasirūpina, kad skanėstų netrūktų ant stalo.

Susibūrimo metu moterys su mažaisiais ne tik šoka ir linksminasi, bet ir kalbasi įvairiomis svarbiomis temomis.

Joms padeda Šilutės miesto mokyklų socialiniai pedagogai ir klasių auklėtojai, kurie ir atrenka vaikus, kuriems tokios globos reikia labiausiai.

Šiemet susirinkusiuosius itin nudžiugino į šventę užsukę Kalėdų Senelis ir Snieguolė. Moksleiviai mielai drauge dainavo, šoko, deklamavo eiles. Už tai visi gavo dovanų.

Po renginio laimingi skirstėsi į namus ne tik vaikai, bet ir klubo moterys. Jos vis kartojo, kad gera matyti besišypsančius mažuosius Šilutės gyventojus. Džiaugėsi, kad kiekvienais metais pavyksta rasti rėmėjus, iš kurių skirtų lėšų ir organizuojama šventė. Todėl itin daug padėkos žodžių buvo skirta būtent jiems.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?