Trečiadienio horoskopas – gruodžio 10 d.

2014-12-09, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Katinukas.
Shutterstock nuotr. / Katinukas.

Astrologė Vaida Budginaitė parengė jums kasdienes prognozes. Įsidėmėkime ir, kur reikia, pasisaugokime, o kur pataria, – rizikuokime.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien esate azartiški ir nesusitaikantys su pralaimėjimu. O tai nieko gero skubantiems ir nematantiems toliau savo nosies. Kažkas iš draugų ar bendražygių jums parodys, iš kur kojos dygusios. Tegul tai padeda jums, o ne trukdo įgyvendinti svarbų kūrybinį projektą. Venera vakare įsikuria Ožiaragio ženkle ir rūpinasi jūsų profesine gerove ar visuomeniniu statusu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Apie galimybę mėgautis namų šiluma šiandien galite svajoti, bet ne daugiau. Visų pirma, skubėdami kuo daugiau atlikti darbe, nugrūsite svajones kuo toliau. Antra, santykius su namiškiais drums jūsų karjeros polėkiai ar vadovų pageidavimai. Jūsų ženklo valdovė, meilės, turtų ir malonumų planeta, įsikuria Žemės ženkle. O tai reiškia, kad visu tuo mėgautis išorinių kliūčių nebus, jei patys nestabdysite savęs.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos scenarijus gali būti štai toks: kažkas kažkam neįtiks, kažkas kažko nesupras, kažkas kažką pakritikuos... O tada gali prasidėti ambicijų ir žodžių kova. Dėl to atidžiau rinkite ištariamus žodžius, o kritikuokite tik po to, kai pasakysite komplimentą. Priežasčių skaičiuoti ne vien savo pinigus ir patirti kitokį intymių santykių skonį bus priežasčių dėl pakitusios Veneros padėties.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šios dienos nuotaikos nesuteiks vilčių aiškiai atskirti savo norų nuo galimybių. O jei kas nors išdrįs jums prieštarauti ir dosniai dalys patarimus, pavyzdžiui, ką pirkti, o ko ne – reaguosite aikštingai. Svarbu, neišbarstyti to, kas sukaupta. O jei taip nutiks – nesigailėti. Kol Venera keliaus priešingu ženklu, derindami savo norus su partnerių taisyklėmis, patirsite tikrąjį santykių skonį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien skubėsite įrodyti savo vertę ir savo asmenine šviesa apšviesti kuo daugiau tamsių kampelių. Tačiau daugybė žmonių jūsų nesupras ir, jums atrodys lyg jie, užuot jums padėkoję, stoviniuoja kitoje barikadų pusėje. Venera, įsikūrusi Ožiaragio žvaigždyne, tobulins jūsų darbo aplinką, o jūs ją. Vienišiai meilės paieškas kol kas atidės, nebent jiems rūpėtų tarnybinis romanas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dėl nesėkmių nieko nekaltinkite, o už džiugias dovanėles padėkokite. Kam apsikrauti skausmingais patyrimais ir sveikatai kenkiančia įtampa? Leiskite kitiems būti tokiais, kokie jie nori būti, ir į savo nuodėmes nežiūrėkite per didinamąjį stiklą. Veneros padėtis atsakingajame Ožiaragio ženkle ne vieną porą, besimėgaujančią romantika, paragins ryžtis naujam santykių etapui.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jūsų planus, ypač tuos, kurie susiję su grupės veikla, gali pakoreguoti jūsų vaikai, mylimas žmogus, jūsų asmeninės ambicijos ar net paprasčiausias tingėjimas. Be to, nenorėsite taikstytis su jokiais kompromisais, nors tai būtų pagrindinis vaistas nuo negandų ir nusivylimo. Grožio reikalus prižiūrinti planeta Ožiaragio ženkle pasirūpins, kad grožio namuose netrūktų, net jei jis jums atrodo per kuklus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Maitindami savo beribes ambicijas, šiandien galite pajusti dar didesnį alkio jausmą. Susitaikę su mintimi, kad aplodismentų už pastangas neišgirsite, dar pasirūpinkite, kad visiems būtų gera jūsų namuose. O jei taip nenutiks, neužsiverskite visos atsakomybės sau. Jos ir taip reikės, kol Venera keliaus Ožiaragio ženklu. Šiandien pradėjusi šią kelionę, jums padės megzti naujus kontaktus ir stiprinti ryšius su giminaičiais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Susiraskite kuo ilgesnį komplimentų sąrašą, antraip šią dieną išgyventi bus nelengva. Tokiu būdu sėkmingai su bet kuo susitarsite, kiekvieną įtikinsite ir atversite bet kurias jums reikalingas duris. Matydami aplink save draugišką, o ne priešišką pasaulį, lengviau reaguosite ir į naujos Veneros padėties reikalavimą daugiau dėmesio skirti savo materialiems poreikiams.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Užuot bandę kažką sau išsikovoti, šiandien saugokite tuos turtus, kuriuos vieni ar kartu su kitais sukaupėte. Galbūt dar rasite būdų kaip juos padidinti, pasitelkiant tuos, kuriais pasitikite? Geroji žinia jums – tai vakare prasidedanti Veneros kelionė jūsų ženklu. Nėra geresnio laiko savo žavesiui atskleisti ir savo asmenybe patraukti reikiamų žmonių dėmesį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien elgdamiesi neapgalvotai nesukursite tvirtų ir patikimų ryšių. Priešingai, tokiu būdu jiems iškiltų pavojus dėl neatidumo ar paprasčiausio egoizmo. Kuo atidžiau klausysitės kitų ir kuo rečiau teisite kitus už jų klaidas – tuo daugiau šviesos ir šilumos bus jūsų dienoje. O Venera užsuka į gretimą ženklą ir ragina savo jausmus slėpti ne tik nuo tų, kurie jums rūpi, bet ir nuo viso pasaulio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien saugokite savo sveikatą, emocinę būseną ir santykius su kolegomis. Spontaniškus poelgius verčiau palikite kitai dienai, o šiandien kiekvieną savo sprendimą grįskite, atsižvelgdami į daugybės žmonių nuomonę ir interesus. Draugiškus santykius nuo šios dienos vakaro stiprins Venera Ožiaragio ženkle. Argi ne smagu į vieną iš draugų atsiremti žvarbų žiemos vakarą?

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?