Atjaunėjęs „Šilas“ vėl atvėrė duris

2016-12-30, Stasys BIELSKIS
Antroji prie „Laimės rato“ atėjo pagėgiškė Irena Bielevičienė.
Antroji prie „Laimės rato“ atėjo pagėgiškė Irena Bielevičienė.

Pagėgiuose, Birutės gatvėje, po rekonstrukcijos iškilmingai atidaryta UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvė „Šilas“. Atėjo daugybė žmonių, pirkėjai dalyvavo žaidime „Laimės ratas“ ir laimėjo įvairiausių prizų.

Pagėgius papuošė dar viena nauja parduotuvė. UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas „Šilokarčemos“ korespondentui sakė, kad Pagėgių mieste ši bendrovė turi tris parduotuves. Dvi iš jų jau anksčiau buvo rekonstruotos.

„Buvusioje senojoje universalinėje parduotuvėje, kurią mes pavadinome „Šilu“, rimtesnės pertvarkos iki šiol nebuvo, - pasakojo E. Kuzminskas. - Tai buvo dviaukštis pastatas, bet kadangi antras aukštas tarp pirkėjų populiarumo neturi, nusprendėme, kad reikia tą antrą aukštą panaikinti. Parduotuvė buvo statyta keletą kartų, pristatyti sandėliai, dar visokie priestatai prilipdyti... Visi pastatai jau buvo susidėvėję. Nugriovėme visus sandėlius, vietoj jų įrengėme automobilių stovėjimo aikštelę. Išplėtėme, kiek įmanoma, pirmojo aukšto patalpas. Prekybos salė dabar užima 330 kvadratinių metrų. Tai dabar Pagėgiuose bus viena iš didesnių parduotuvių“.

Pasak „Šilutės prekybos“ vadovo, rekonstrukcijos metu buvo apšiltintos pastato sienos, uždėtas naujas stogas, pakeistos visos komunikacijos. Dabar ir pirkėjams bus patogiau, ir darbuotojoms - šiuolaikiškos ir tvarkingos darbo patalpos.

„Kadangi parduotuvė „Šilas“ – pakankamai didelė, joje pirkėjams siūlome įsigyti ir pirmojo būtinumo pramoninių, ūkinių prekių – kirvių, plaktukų, vinių, kastuvų, mokyklinių reikmenų. Toks yra mūsų sumanymas, o kaip jis pasitvirtins, parodys laikas“, - teigė E. Kuzminskas.

„Šilo“ parduotuvės rekonstrukcijos darbai buvo pradėti gegužės mėnesį. Nemažai laiko užtruko griovimo darbai, statybininkams vasarą šiek tiek sutrukdė lietūs. Parduotuvė duris pirkėjams atvėrė beveik tokiu laiku, kaip ir buvo planuota. Statybos darbai kainavo daugiau nei 300 tūkst. eurų.

Parduotuvė „Šilas“ – paskutinis „Šilutės prekybos“ objektas, kuris jau yra rekonstruotas. Sovietmečiu pastatyta universalinė parduotuvė nebeatitiko jokių šiandienos reikalavimų.

„Šilutės prekyba“ Pagėgiuose ir Šilutėje iš viso turi dvidešimt penkias parduotuves.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

gražu2017-01-02
jei dar pirkėjų padaugėtų...ir miestelio valdžia viešai pasidžiaugtų... Komentaras patinka Komentaras nepatinka