Mergelė: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

2014-12-10, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Mergelė
Fotolia nuotr. / Mergelė

Horoskopas Mergelei pranašauja daug teigiamų pokyčių. Nemalonumų tikimybę sumažinsite iki nulio, jeigu laikysitės tam tikrų rekomendacijų.

Mergelės 2015 metais bus prisirišusios prie namų, buities ir vaikų – tai įprastas šio ženklo elgesys. Mergelė moteris, visą save atiduodama šeimai, gali būti nelabai laiminga. Dar daugiau – ji gali negauti pakankamai dėmesio iš savo partnerio. Bus nelengva, nes pakeisti gyvenimo iš esmės nepavyks. Jeigu padėtis taps labai komplikuota, šimtą kartų viską apsvarstykite, prieš priimdami esminius gyvenimo pokyčius. Tarp kitko, jeigu žengsite lemtingą žingsnį, viskas bus tik į gera.

Mergelės vyrai bus atidūs savo žmonoms ar draugėms, nesukels pagrindo abejoti jų sąžiningumu ar ištikimybe, tačiau per didelės aistros jie irgi neparodys. Horoskopas pataria paįvairinti intymų gyvenimą.

Ožkos metais Mergelių gyvenime viskas pasikeis tik į gera. Ramiau, su tam tikra filosofija žiūrėsite į priešus ir blogo linkinčius žmones, artimiesiems būsite atidesni, suprasite, kad gyvenimas – amžinas judėjimas ir tobulėjimas. Atsikratysite perdėto smulkmeniškumo, būsite santūresni ir ramesni. Šios savybės padės jums judėti į priekį bei atneš daugiau pozityvo.

Karjera ir finansai

Finansų ir karjeros horoskopas 2015-aisiais metais Mergelei bus pilnas prieštaravimų. Šio ženklo atstovai mokės racionaliai ir protingai tvarkyti savo finansus, tikėtina, pagerins savo šeimos finansinę gerovę. Spręsdami verslo ar piniginius reikalus, pasikliaukite savimi, intuicija padės jums eiti tinkama linkme. 

Paprastai Mergelės nerizikuoja, bet artėjančiais metais galite sėkmingai atlikti rizikingus sandorius, kurie suteiks jums finansinį stabilumą. Investicijos į nekilnojamojo turto verslą taip pat bus sėkmingos. Galimas bendradarbiavimas su užsienio partneriais, o pavasarį, tikėtina, praplėsite verslą. Bet viskas neis kaip per sviestą, galimi tam tikri sunkumai, o nauji partneriai ne iki galo atliks savo pareigas.

Kita vertus, metų pradžioje galimos problemos su įstatymais, priežiūros institucijos neleis jums atsipalaiduoti. Kai kurioms Mergelėms tikėtinas verslo žlugimas dėl padidėjusių mokesčių, ypač jeigu laiku nepastebėsite konkurentų nesąžiningų žaidimų. 

Mergelės vadovai turėtų kreipti daugiau dėmesio į pavaldinių darbą. Nesąžiningus darbuotojus vertėtų atleisti ir labiau pasitikėti atsidavusiais pavaldiniais. Asmeninis jūsų gyvenimas neturėtų būti painiojamas su darbo reikalais, nesineškite verslo rūpesčių namo.

Pavasarį verslas gali smukti, tikėtina, paklausos mažėjimas privers keisti veiklos kryptį. Sėkmė pačių Mergelių rankose, turėsite ieškoti naujų sprendimų patys. Horoskopas rekomenduoja rodyti daugiau iniciatyvos: būkite užsispyrę ir pasitikėkite savimi.

Mergelėms, darbe „trinančioms kelnes“, darbdaviai nesuteiks galimybės kilti karjeros laiptais, o nenoras įsiklausyti į patarimus atneš nemalonumų. Visos galimos verslo ir darbo problemos kils dėl Mergelių nelankstumo ir nenoro rodyti savo sugebėjimų. Šio Zodiako ženklo atstovai turi pripažinti savo klaidas, tada galite tikėtis teigiamų pokyčių. Didžiausia tikimybė būti atleistiems – balandžio, gegužės ir rugpjūčio mėnesiais. Bet nenusiminkite, jeigu pakreipsite žvaigždes savo naudai, galbūt tai bus naujo kelio pradžia.

Sveikata

Metų pradžioje Mergelės turi stebėti savo sveikatą, yra didelė virusinių ligų tikimybė, kurios gali komplikuotis į rimtesnes ligas. Rudenį ir žiemą būkite atsargūs, venkite nenumatytų kelionių.

Mergelėms vyrams vertėtų pasitikrinti sklydliaukę, padaryti vidaus organų ultragarso tyrimus. Šiuo laikotarpiu tikėtini gerybiniai navikai, todėl būtinai pasidarykite diagnostinius tyrimus.

Mergelėms moterims 2015-aisiais metais kyla didelė traumų rizika bei ginekologinės problemos. Rūpinkitės sveikata, neatidėliokite vizito pas gydytoją ir neužsiimkite savigyda. Dėl streso galimas imuniteto susilpnėjimas ir su tuo susijusios ligos. Žvaigždės pataria įsigyti oro drėkintuvą arba kondicionierių.

Meilė

2015-aisiais metais meilės reikaluose Mergelių laukia santykių su priešinga lytimi suaktyvėjimas. Žvaigždės jums žada malonių pažinčių, aštrių pojūčių bei naujų jausmų. Kai kurios Mergelės taps santuokinės neištikimybės kaltininkais, kitos gi sulauks netikėto pasiūlymo tekėti.

Horoskopas Mergelėms pataria naujų santykių pradžioje neturėti jokių paslapčių, slapukavimas gali turėti neigiamos įtakos tarpusavio bendravimui ateityje. Galite tapti pavydo objektu, apkalbos ir neigiama informacija gali būti netikėta. Visa tai gali sukelti kliūčių jūsų asmeninei laimei, todėl labai svarbu pelnyti partnerio pasitikėjimą.

Sėkmingiausias laikotarpis naujoms pažintims – pavasaris ir vasaros pradžia. Žvaigždės žada, kad sutiksite artimą sau sielą. Nesipriešinkite likimui, tikėtina, kad naujas pažįstamas ir yra tas vienintelis ar vienintelė. Mergelė moteris gali pastoti, kas paskubins vedybas, bet prieš priimdamos svarbų sprendimą, gerai apsvarstykite visus „už“ ir „prieš“. Įsitikinkite, kas šis žmogus gali būti jūsų gyvenimo palydovas.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?