Prieš artėjančius Ugninio gaidžio metus – dar du gaisrai

2016-12-28, Stasys BIELSKIS
Šis gražus senas namas, kurį aplankė raudonasis gaidys, šiuo metu buvo rekonstruojamas, jame niekas negyveno.
Šis gražus senas namas, kurį aplankė raudonasis gaidys, šiuo metu buvo rekonstruojamas, jame niekas negyveno.

Pirmąją šv. Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, 11 val. 45 min., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilkyškių seniūnijos Žukų kaime dega namo stogas.

Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės miesto ir Pagėgių savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija perduota Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui ir Greitajai medicinos pagalbai.

Į Žukų kaimą atskubėjus ugniagesiams, iš po Pašto gatvėje esančio 3-uoju numeriu pažymėto namo stogo veržėsi liepsna. Namas medinis, 11x6 m dydžio, vieno aukšto, stogas dengtas šiferiu. Šalia kamino degė medinės dailylentės. Gaisro metu apdegė 2 kv. m plote lubos, medinės sijos. Ugniagesiai nuardė 3 kv. m sienos.

Šis gaisras kilo dėl netvarkingo dūmtraukio.

Antrąją šv. Kalėdų dieną, 15 val. 51 min., Bendrajame pagalbos centre iš Pagėgių krašto gautas dar vienas pranešimas. Šįkart informuota, kad Panemunės mieste, K. Donelaičio g. 20, dega namas.

Į įvykio vietą išsiųsti Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai.

Jiems atvykus, atvira liepsna jau buvo apėmusi mūrinį namą. Gaisro metu nudegė jo stogas, išdegė apie 40 kv. m perdangos, virtuvė, koridorius ir kambarys. Nuo ugnies pavyko apsaugoti prie namo priblokuotą garažą ir ūkinį pastatą.

Antradienį gaisravietę aplankęs Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresnysis inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis „Šilokarčemai“ sakė, jog labiausiai tikėtina, kad gaisras kilo dėl elektros instaliacijos gedimo. Senas namas, kuriame siautėjo ugnis, šiuo metu buvo rekonstruojamas, jame niekas negyveno.

Per pastarąjį mėnesį ugniagesiai į Panemunę skubėjo jau tris kartus.

Gaisrų padarytą žalą turės įvertinti pastatų Žukuose ir Panemunėje savininkai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?