Svarstyklės: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

2014-12-10, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Svarstyklės
Shutterstock nuotr. / Svarstyklės

Tobulėjimas, įsipareigojimas ir planavimas – trys dalykai, kurie lydės Svarstykles visus 2015 metus

Šio Zodiako ženklo atstovai ištisus metus bus kupini gyvybingumo ir įkvėpimo, kas leis jiems be didelių pastangų spręsti visas problemas. Svarstyklės Ožkos metais dėl savo kūrybingo požiūrio į darbą atsidurs dėmesio centre. Daugelis šio ženklo atstovų gali susidomėti įvairiais gamtos slėpiniais, o kai kurie galbūt pradės rimtai tyrinėti antgamtinius reiškinius.

Karjera ir finansai

Žvaigždės prognozuoja, kad 2015 metais Svarstyklės turės galimybę pakeisti esamą darbą į geriau apmokamą. Šio Zodiako ženklo talentas bei atkaklumas bus įvertintas, ir darbdavys pats duos pelningą pasiūlymą. Ožkos metai žada gerų perspektyvų ir neįtikėtinų galimybių siekti karjeros. Žvaigždės Svarstyklėms bus palankios: visos jūsų pastangos neliks nepastebėtos ir bus apdovanotos.

Laimė nenusigręš nuo Svarstyklių ir finansų srityje. Nauji turto šaltiniai patys ateis pas jus: didelė tikimybė, kad atgausite senas skolas. Degsite begaliniu optimizmu, noru ne tik dirbti, bet ir užsidirbti. Visai priešinga kryptimi klostysis azartiniai lošimai bei įvairios loterijos – čia reikės pasikliauti tik sėkme. Teks padirbėti, nes pinigus Svarstyklėms atneš tik kryptingas darbas.

Sveikata

2015 metais Svarstyklių sveikata bus rizikos zonoje. Būkite atsargūs nuo sausio iki kovo mėnesio, šis laikotarpis gana pavojingas sveikatos prasme: galimi patempimai ar net lūžiai. Rūpinimasis savo sveikata leis jums aplenkti gydytojų kabinetus.

Svarstyklės turi išmokti rasti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio, kitaip nerviniai ir miego sutrikimai jums yra garantuoti. Metų horoskopas primygtinai jums siūlo daugiau laiko praleisti gryname ore ir tiesiog džiaugtis gyvenimu.

Norintys numesti svorio turėtų pradėti laikytis dietos kovo mėnesį. Liepos bei rugpjūčio mėnesiais atkreipkite dėmesį į kraujo spaudimą, ypač jeigu kenčiate nuo hipertenzijos. Rugsėjį galimi valgymo sutrikimai ir apsinuodijimai.

Horoskopas užtikrina, kad sveikatos problemų išvengs tos Svarstyklės, kurios mėgsta sportuoti ir propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

Meilė

Žvaigždės žada, kad vienišos Svarstyklės 2015 metais atras savo naują meilę. Metai bus kupini malonių pažinčių, aistringo flirto bei perspektyvių romantiškų pasimatymų. Svarstyklės, kaip niekada anksčiau, bus patrauklios priešingai lyčiai. Pasitikėjimas savimi suteiks šiam Zodiako ženklui harmoningo bei ramaus žmogaus įvaizdį. Akių blizgesys ir naujų santykių troškimas garantuoja pulką naujų gerbėjų.

Būkite iniciatyvūs: susipažinkite, skambinkite, kvieskite į pasimatymus savo išrinktuosius. Tačiau horoskopas perspėja nenerti į naujus santykius stačia galva. Išlikite budrūs – jums jau teko nusivilti, tad naujo sielvarto dabar visai nereikia. Neskubėkite atverti sielos naujam pažįstamam, tikėtina, ypač rudenį, kad pateksite į spąstus.

Gražiausi romantiški vakarai Svarstyklių laukia kovo, rugpjūčio, liepos ir lapkričio mėnesiais.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?