Švietimo projektas „Geri darbai Žemei-4“

2016-12-29, Projekto vadovė, socialinė pedagogė Ramutė Valančienė

Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinė mokykla jau ketvirtą kartą įgyvendino aplinkosauginį švietimo projektą „Geri darbai Žemei-4“, kurio tikslas - ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosauginį mąstymą ir kūrybiškumą, suteikiant praktinės veiklos įgūdžių.  Projektą finansavo Pagėgių savivaldybė.

Projekto metu vyko edukacinė, pažintinė, praktinė, socialinė veikla. Pravesta aplinkosauginė popietė ekologine tema. Joje  mokiniai gilino  žinias apie ekologiją, aplinkosaugą, susitiko su Lietuvos gyvūnų globos draugijos Tauragės skyriaus vadovu. Praktinio užsiėmimo veikloje savo kūrybinius gebėjimus jie atskleidė puoselėdami mokyklos aplinką: atnaujino alpinariumą.

Organizuota edukacinė išvyka į Klaipėdos universiteto botanikos sodą. Mokiniai  ne tik dalyvavo edukaciniame užsiėmime, bet ir susipažino su botanikos sodo augmenija, jos priežiūra.

Įgyvendindami visuomenės aplinkosauginį švietimo projektą „Geri darbai Žemei-4“, įsijungėme ne tik į  edukacinę, pažintinę, praktinę, socialinę veiklą, palaikėme aplinkosaugines iniciatyvas, bet gilinome žinias ir supratimą, kad reikia elgtis atsakingai ir gyventi santarvėje su gamta.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!