Kovos ant ledo

2016-12-29, „Šilokarčemos“ informacija
Bendra turnyro dalyvių nuotrauka
Šilutės ledo ritulio klubas (vadovas S. Česnulis) kartu su Kintų UAB „Tomas GOLD“ (direktorius A. Jončas) antrą kartą pamečiui Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje surengė keturių komandų kalėdinį turnyrą. Šilutės ledo ritulininkai užėmė antrąją vietą.

Turnyre dalyvavo Klaipėdos, Plungės, Šilutės ledo ritulio klubų komandos ir Gargždų ekipa „Ledžinga-Senjorai“.  Žaista ratų sistema po vieną 20-ies minučių kėlinį nestabdant laiko. Varžybų vyr. teisėjo pareigos buvo patikėtos S. Česnuliui. Pirmą vietą užėmė Plungės komanda, iškovojusi dvi pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą. Plungiškiai įveikė šilutiškius rezultatu 2:1 ir nugalėjo klaipėdiečius – 2:0, bet pralaimėjo gargždiškiams – 1:2. Jie pelnė 6 taškus ir užėmė pirmąją vietą. Šilutės ir Gargždų komandos, surinkusios po 5 taškus, iškovojo antros vietos atminimo taures. Mūsiškiai įveikė klaipėdiečius – 2:1, pralaimėjo Plungei – 1:2, o su Gargždų ekipa kėlinį baigė lygiosiomis – 1:1, tačiau laimėjo mušdama bulitų seriją. Todėl Šilutės komandai buvo skirti 2 taškai,  gargždiškiams – 1. Gargždų ekipai nepasisekė ir žaidžiant su klaipėdiečiais. Rungtynės baigėsi taikiai – 1:1, bet uostamiesčio sportininkai, realizavę bulitus, pelnė 2 taškus, jų varžovai – 1.Visoms komandoms įteiktos atminimo taurės, žaidėjams – medaliai, išrinkti geriausieji komandų ledo ritulininkai pamaloninti specialias prizais, kuriuos įsteigė UAB „Tomas GOLD”. Plungiškiai geriausiu išrinko V.  Ruibį, gargždiškiai – I. Plotnikovą, klaipėdiečiai – E. Valosenko.  Šilutiškiai geriausio nerinko – visi žaidė gerai. Turnyro peripetijos aptartos gardžiuojantis rusniškių rūkyta žuvimi ir namine gira.