Eglės įžiebimo šventė Natkiškiuose

2014-12-14, Renginių organizatorė Rasa Armonienė
Apsilankęs Kalėdų Senelis kalbino Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoją V. Stanišauską.
Apsilankęs Kalėdų Senelis kalbino Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoją V. Stanišauską.

Šilti ir jaukūs Natkiškių kultūros namai gruodžio 6 dieną, 18 valandą,  pasitiko visus norinčius įžiebti kalėdinę eglę ir paversti savo kaimelį stebuklingu kalėdiniu miesteliu.

Nuskambėjus kalėdinei giesmei, įvairūs pasakų veikėjai kvietė pakeliauti po pasakas: dalyvauti klastūnės lapės pinklėse, šuns ir vilko derybose, paguosti nuskriaustą kiškį. Į scenoje sukurtą pamiškę, siaučiant pūgai, rinkosi, šoko, dainavo ir grojo nykštukai, snieguolės. Jaunimą linksmino solistas Bartas.

Apsilankęs Kalėdų Senelis kalbino Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoją Vytautą Stanišauską, vyriausiąją specialistę kultūrai Ingridą Jokšienę, Natkiškių seniūnę Vilytą Sirtautienę, bendruomenės pirmininkę Nijolę Dargienę ir mokyklos direktorę Genovaitę Švalkūnienę. Kalėdų Senelis visiems palinkėjo vilties, tikėjimo ir meilės, apdalijo visus vaikučius dovanomis. Patikrinęs, ar visi moka skaičiuoti, Kalėdų Senelis su Snieguole ir visais susirinkusiais įžiebė kalėdinę eglę, o su ja kartu nušvito ir visas kaimelis. Dangų papuošė nuostabūs Pagėgių savivaldybės administracijos dovanoti šventiniai fejerverkai.

Dėkojame šventės draugams: Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos mokinukams ir jų vadovams, Natkiškių seniūnijai, ,,Moterų seklyčiai“ už surengtą nuostabią parodą ,,Žiemos angelai“, kultūros namų kolektyvams ir jų vadovams. Dėkojame Pagėgių kultūros centrui ir Pagėgių kredito unijai, parėmusiems šventę finansiškai.

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?