Tarnybinį šunį Ramzį nušovusio Arvydo Komskio byla perduota teismui

2017-01-06, Informaciją parengė Lijana JAGINTAVIČIENĖ
A. Komskiui pareikšt įtarimai dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Jis nušovė tarnybinį šunį Ramzį.
A. Komskiui pareikšt įtarimai dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Jis nušovė tarnybinį šunį Ramzį.

Tauragės apylinkės prokuratūra teismui perdavė bylą dėl įvykio, per kurį buvo nušautas pasieniečių tarnybinis šuo Ramzis.

Rugsėjo mėnesį Pagėgių savivaldybėje medžiotojas Arvydas Komskis  nušovė Valstybinės sienų apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardoje tarnavusį belgų aviganį Ramzį.

Vienas geriausių ir perspektyviausių pasieniečių tarnybinių šunų, trejų metų Ramzis buvo puikiai paruoštas ir prieš metus išlaikęs aukščiausią pasieniečių šunims suteikiamą kvalifikacinę kategoriją.

Tą lemtingąją dieną operacijoje dalyvavo ir Ramzis, kuris drauge su VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pareigūnais persekiojo įtariamuosius kontrabanda, kurie turėjo apie 3,5 tūkstančių nelegalių cigarečių pakelių. Šuo bėgo pirmas, kinologo laikomas už maždaug 10 metrų ilgio pavadžio. Keturkojui pareigūnui, išbėgus į kaimo keliuką, nuaidėjo šūvis. Kulka perskrodė Ramzio krūtinę.

Gyvūną nušovė 56-erių šilutiškis Arvydas Komskis. Vyras yra Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio ir buvusio Seimo nario Kęsto Komskio brolis.

Šilutiškis buvo sulaikytas ir apklaustas. Įtariamajam pareikšti įtarimai dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu.

A. Komskis tvirtino, kad tarnybinis šuo jį puolė. Tai neigė Ramzio šeimininkas, VSAT pareigūnas Valdas Stancikas.

Iš kokio atstumo paleistas šūvis, paaiškės per bylos nagrinėjimą teisme.

Ikiteisminį tyrimą atliko Tauragės apylinkės prokuratūra kartu su Tauragės policija.


Straipsnio komentarai

vietinis2017-01-10
koks čia gaidys visiems komentarams minusą deda, ar tik ne Komskio draugelis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nu taip 2017-01-07
Nuo kada vilkai su liemenemis laksto? O Ramziui buvo uzdeta pasienecio liemene, taciau tas gaidys aiskino, kad is sono nesimate. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tikiuos griežtos teismo nutarties 2017-01-07
Kadangi šovė į Ramzį kai jis buvo ant keliuko, pirmiausiai tokiam atsiprašant medžiotojui likusiam gyvenimui būtina atimtį lizenciją turėti ginklą. O kad tai darė su tyčia, tai faktas. 1000 valandų socialinio arba viešų darbų manau būtų deramai. Tačiau jokia bausmė nesugražins Ramzio jo kolegoms ir jį užauginusiems kolegoms. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ffffffuuuu2017-01-06
tik pagalvokit varkšelis šuni su vilku sumaišė ir taip persigando o kai vaika pertrenkė su valtim tada nepersigando Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ir labai gerai 2017-01-06
ir dar permažai gavo kiek triuso ir vargo kol tokį šaunu šuni ir pareiguna užaugina Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?