Apie futbolą – su daina, šokiais, žaidimais

2017-01-03, Romualdas Danielius MAŽUTIS
Jaunųjų futbolininkų ir jų tėvelių šventė-vakaronė.
Jaunųjų futbolininkų ir jų tėvelių šventė-vakaronė.

Futbolo klubo „Šilutė“ auklėtiniams jų tėveliai kartu su treneriais gruodžio 30-osios pavakarę surengė metų palydėtuves. Žinoma, futbolo tema buvo pagrindinė, bet kalbėta apie tai tvyrant šventiškai atmosferai, šokant su iškalbiuoju Kalėdų seneliu, traukiant iš jo maišo dovanas, pokštaujant.

Tradicinė šventė vyko Vilų g. esančioje sporto salėje. Dalyvius, nuo trejų metukų iki perkopusių šeštą dešimtį, pasveikino VšĮ „Šilutės sportas“ treneris Svajūnas Česnulis ir futbolo vadybininkas Romualdas Taršauskas. Trumpa FK „Šilutė“ statistika: treniruojasi 12 grupių – 168 vaikai. Viena grupė – mergaičių. Berniukus ir mergaites ugdo treneriai S. Česnulis, Rimantas Čeliauskas, Marijus Jazbutis ir Bronius Mackevičius, stažuotojas – Dovijus Česnulis. Šilutėje paruošti futbolininkai gerai vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Panevėžio futbolo gimnazijoje mokosi Vilius Giedraitis, Šiaulių sporto gimnazijoje – Jonas Kavalskis ir Deividas Puodžiūnas, Anglijoje futbolo trenerių kursus baigė Dovijus Česnulis, Italijoje sėkmingai rungtyniauja vidurio saugas Linas Mėgelaitis ir vartininkas Ovidijus Šaulys. Beje, Lietuvos devyniolikmečių rinktinės treneriu dirba S. Česnulis, o fizine komandos parengtimi rūpinasi trenerio R. Čeliausko sūnus Marius, komandos kapitonas – L. Mėgelaitis. Ši rinktinė – Baltijos šalių vicečempionė. FK „Šilutė“ auklėtiniai 2016-aisiais dalyvavo tarptautiniuose turnyruose Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje, trys turnyrai organizuoti Šilutėje. Šalies moksleivių komandų (9x9) pirmenybėse pirmąją vietą iškovojo vienuolikamečiai-dvylikamečiai šilutiškiai.

Sporto salę puošė pamariškių iškovotos įvairių dydžių ir formų sporto taurės, prizai, kurių buvo per 100, sukabinti medaliai, Lietuvos ir užsienio šalių futbolo federacijų, klubų gairelės, o mažojo futbolo vartus – FK „Šilutė“ herbas. Snieguolės Vėjūnė ir Guoda dabinosi raudonomis Kalėdų senelio kepuraitėmis. O iš Estijos sostinės Talino 600 kilometrų dviračiu atmynęs, Kalėdų senelis  gyrėsi tuos kilometrus įveikęs raitas ant dviračio.  Ilgai negaišęs, šoko klausti vaikų, ar treneriai geri? „Geri, geri“! – choru atsiliepė vaikai.  O dainuodami „ Jurgeli, meistreli...“ berniukai ir mergaitės, tėveliai ir treneriai suko ratelį “. Buvęs „Šilutės“ krepšininkas Aivaras Misius šių eilučių autoriui sakė, kad niekaip neprikalbina sūnaus Ainardo lankyti krepšinio treniruočių, nes jam labiau patinka futbolas. Nori būti geru vartininku. Linkime Ainardui sėkmės.  

Linksmybės, pokštai, žaidimai tą vakarą biro kaip naujametiniai konfeti. Vaikai žaidė žaidimėlį su pririštais prie kojų balionais – kas pirmesnis  prišoks ir užmins kito balioną. Vakaronę paįvairino „Žvaigždūnės“ (vadovė Gintarė Stanelytė)  šokėjos, grojo, dainavo „Karčemos“ ansamblis.      

 Netrūko ir dovanų. FK „Šilutė“ šalikai ir 2017-ųjų kalendoriai įteikti geriausiems auklėtiniams ir rėmėjams: AB „Šilutės baldai“ direktorei A. Dijokienei bei R. Galdikui, verslininkams A. Jagminui, S. Malinauskui, L. Gedvilai, R. Mėgelaičiui, R. Jaruškevičiui, A. Repinui, S. Papieviui, D. Igariui, S. Šalnai, R. Kasparaičiui, salonui „Optika“.  O Kalėdų senelis atnešė vaikams ne vien saldainių, bet ir FK „Šilutė“ megztas kepuraites. Fotografai vos spėjo viską įamžinti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?