Atkakliai kovojant, svarbus kiekvienas taškas

2017-01-06, „Šilokarčemos“ informacija
Šilutės sporto mokyklos stalo teniso grupės vienuolikmečių berniukų komanda Lietuvoje tarp rajonų praėjusiųjų metų pabaigoje Šalčininkuose užėmė antrąją vietą, o mergaitės liko ketvirtos. Iš kairės: T. Venckus, M. Deveikis, K. Alkimavičiūtė, D. Ašmantaitė, R. Damulis ir V.Tubutis (nuotraukoje nėra A. Šimkutės).
Šilutės sporto mokyklos stalo teniso grupės vienuolikmečių berniukų komanda Lietuvoje tarp rajonų praėjusiųjų metų pabaigoje Šalčininkuose užėmė antrąją vietą, o mergaitės liko ketvirtos. Iš kairės: T. Venckus, M. Deveikis, K. Alkimavičiūtė, D. Ašmantaitė, R. Damulis ir V.Tubutis (nuotraukoje nėra A. Šimkutės).

Lietuvos stalo teniso jaunučių (iki 11 m.) komandų pirmenybių finalinėse varžybose Šalčininkuose dalyvavo 10 pajėgiausių berniukų ekipų ir 9 mergaičių komandos (rajonų grupė). Šilutės sporto mokyklos jaunučiai (treneris Artūras Silius) pelnė sidabro medalius, o jaunutės liko ketvirtos.

Pamariškiams teko atlaikyti tolimą kelionę ir neprarasti kovingumo. Berniukų rinktinės garbę gynė vienuolikmečiai Rytis Damulis, Mantas Deveikis, Valdas Tubutis ir dešimtmetis kairiarankis Titas Venckus. Mergaičių rinktinė: Karina Alkimavičiūtė, Darinta Ašmantaitė ir Almantė Šimkutė. Berniukai preliminarinėse grupės varžybose nugalėjo visus varžovus ir užėmė pirmąją vietą. Jie įveikė Joniškio, Širvintų, Zarasų ir Vilkaviškio bendraamžius. Sunkiausia kova vyko su Joniškio komanda. Šilutiškiai laimėjo rezultatu 3:2. Abi šios komandos pateko į pagrindinį finalinį ketvertą. A. Siliaus auklėtiniai lemiamame etape nugalėjo gilias stalo teniso tradicijas turinčią Jonavos komandą – 3:2, bet neatsilaikė prieš Šalčininkų rinktinę – 0:3. Šilutiškiai liko antri, pirmąją vietą užėmė šalčininkiečiai, trečiąją – Jonava, ketvirtąją – Joniškis.

Mūsų rajono mergaičių rinktinė taip pat prasiveržė į finalinį ketvertuką. Grupės varžybose (5 komandos) šilutiškės įveikė Alytaus, Širvintų ir Zarasų komandas, bet pralaimėjo Vilniaus rajono rinktinei. Vilnietės ir tapo čempionėmis. II-III vietas užėmė Šalčininkų ir Joniškio komandos, pamarietės tenkinosi ketvirtąja vieta. Tarp pastarųjų geriausiai žaidė K. Alkimavičiūtė.

 Gruodžio 22 dieną Šilutės sporto mokykla Traksėdžių pagrindinės mokyklos sporto salėje surengė asmenines vaikų stalo teniso varžybas. Į svečius atvyko Telšių sporto mokyklos vienuolika auklėtinių (treneris R. Gustys). Berniukų turnyre buvo net keturi favoritai. Trys iš jų – R. Damulis, T. Mitkevičius (Telšiai), M. Deveikis – surinko po lygiai taškų. Laimėtų ir pralaimėtų partijų, setų santykis taip pat sutapo. Treneriams prisiėjo skaičiuoti setų taškus. Ši situacija palankiausia buvo R. Damuliui, kuris ir pelnė nugalėtojo taurę.  II-III vietas užėmė T. Mitkevičius ir M. Deveikis. Gerai žaidę šilutiškiai V. Tubutis ir T. Venckus pasidalino V-VI vietas.

Mergaičių turnyrą užtikrintai laimėjo K. Alkimavičiūtė, aplenkusi D. Ašmantaitę ir A. Šimkutę. Varžovės iš Telšių buvo jaunesnės, mažesnės, todėl džiaugėsi pasisėmusios patirties. Turnyro prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais. Varžybų atidaryme dalyvavo Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?