Mielas kvietimas senjorams

2014-12-12, Saulius SODONIS

Ne vienerius metus Lietuvoje advento metu rengta akcija „Iki pasimatymo, mieli senjorai“ po kelerių metų pertraukos Šilutėje vėl atgaivinta. Apie tai papasakojo šios akcijos globėja Vilma Jakienė.    

„Šilutės restoranas ir viešbutis „Gilija“ kiekvieną sekmadienį nuo 14 iki 15 valandos visus apsilankiusius senjorus nemokamai vaišins kava ar arbata, - apie šią akciją pasakojo V. Jakienė. - Taip norima sudaryti galimybę senjorams pabendrauti, pabūti kartu bei pasijausti miesto bendruomenės dalimi. Atvykti kviečiame kiekvieną adventinį sekmadienį – pradedant gruodžio 7-ąja ir baigiant sausio 11 diena“. 

V. Jakienė pasakojo, kad prieš daugiau kaip dešimtmetį apsilankius Vokietijoje, mintis advento metu suburti senjorus kilo Vilniaus merui Artūrui Zuokui. Ten tamsiuoju metų laiku per pietus pagyvenę žmonės renkasi kavinėse ir draugiškai  bendrauja. Suprasdamas, kad Europos šalių ir mūsų senjorų ekonominė padėtis skiriasi, A. Zuokas pasiūlė kavinėms bei restoranams advento metu senjorus kava bei arbata vaišinti nemokamai. Jo kvietimas neliko be atsako ir jau daugybę metų Vilniuje nuo gruodžio iki sausio mėnesio pradžios senjorai laukiami ir vaišinami daugelyje sostinės kavinių ir restoranų.

Tokios akcijos buvo rengiamos ir Šilutėje, kai meru buvo Arvydas Jakas. Vėl prisimenant tuos laikus  advento laikotarpiu miesto bei Šilutės rajono senjorai kviečiami į „Gilijos“ restoraną, kuris sutiko būti šios akcijos dalyviu. Jo savininkai ir darbuotojai mielai priims ir, pateikusius pensininko pažymėjimą, nemokamai vaišins kiekvieną sekmadienį 14–15 val. nuo gruodžio 7 iki sausio vienuoliktos dienos. 

Šią akciją rengia Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija bei vilnietė viešoji įstaiga „AZZARA“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?